Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

30 Вересня 2019

Тренінг по фінансовій грамотності для вихованців Дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія»

На сьогоднішній день навчання фінансової грамотності - одна з важливих завдань соціуму. Фінансова грамотність - це базова складова фінансової культури, яка включає в себе знання, навички, вміння у фінансовій сфері, формування яких визначає здатність людини ефективно виконувати різні соціально-економічні ролі.
19 Вересня 2019

СГ «ТАС» СТАЛА ЛІДЕРОМ РИНКУ В 10 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

За даними рейтингу Insurance TOP, за підсумками І півріччя Страхова група «ТАС» стала беззаперечним лідером страхового ринку у 10 областях України з 24.
17 Вересня 2019

«Охоронець КредитМаркет» - ефективний захист від втрати цінних речей

Мережа «КредитМаркет» і компанія «mySafety» вже більше 7-ми років успішно співпрацюють у сфері надання послуги «Охоронець КредитМаркет», за допомогою якої клієнти отримують можливість повернути свої цінні речі в разі їх втрати, а також заблокувати SIM-карту при втраті мобільного телефону. За цей час майже 12 000 клієнтів скористалися цією актуальною послугою, мета якої - забезпечити захист важливих речей.
17 Вересня 2019

Стандарт-Рейтинг: ТАСКОМБАНК у ТОП-3 банків із найбільш надійним рівнем депозитів

16 вересня 2019 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». ТАСКОМБАНК, як і раніше, залишається єдиним банком з українським капіталом у ТОП-3 банків з найбільш надійним рівнем депозитів.
11 Вересня 2019

Благодійність в monobank - рятуємо дитячі життя

Друзі, сьогодні ви врятували дитяче життя!

Кожного першого числа місяця, вибираючи категорії кешбеку в додатку monobank, ви замислюєтеся: "вибирати благодійний кешбек ?"  

28 Серпня 2019

Динаміка приросту депозитного портфелю в першому півріччі 2019 року

Згідно зі статистикою НБУ, за підсумками першого півріччя 2019 року monobank | Universal Bank зайняв перше місце за динамікою приросту депозитного портфелю фізичних осіб (+ 64%). Та друге за абсолютним приростом цього ж показника.
28 Серпня 2019

ТАС24 - БІЗНЕС №2 у рейтингу найкращих онлайн-банків для підприємців

Бізнес-портал delo.ua провів опитування серед експертів і читачів - який онлайн-банк сьогодні є найкращим в країні для обслуговування малого та середнього бізнесу.

14 Серпня 2019

В Universal Bank підвищено кредитний рейтинг до максимального рівня uaAAA

За даними агентства Кредит Рейтинг - Universal Bank підвищено кредитний рейтинг до рівня uaAAA
12 Серпня 2019

Кредитний рейтинг ФК «Центр Фінансових Рішень» визначено на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом

8 серпня 2019 року рейтинговий комітет Незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» прийняв рішення про присвоєння рейтингу випуску облігацій серії «L» і «M» ТОВ «ФК «ЦФР» на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом. Рейтинги облігацій серій «E-H», «I-J» і «K» підтверджені також на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом.
Архів: