Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

3 Липня 2019

НБУ визначив 14 системно важливих банків України

Національний банк визначив перелік системно важливих банків відповідно до оновленої методології, яка дала змогу значно розширити кількість таких банків.
2 Липня 2019

Універсал Банк змінюється, щоб йти в ногу з часом

Тренд на зменшення кількості відділень з метою інвестування в дистанційні канали обслуговування - майбутнє банківського сектора. І той хто швидше прийме ці зміни, той і залишиться у виграші.
2 Липня 2019

ТАСКОМБАНК увійшов до переліку системно важливих банків України

Національний банк України визначив новий перелік системно важливих банків згідно з яким ТАСКОМБАНК визнано системним банком.

27 Червня 2019

ТАСКОМБАНК – № 1 у номінації «Збалансоване управління» 2018 р.

25 червня 2019 року в Києві відбулася церемонія нагородження переможців за результатами І Всеукраїнського проекту «Банки та фінансові установи України 2018: гідні, надійні, успішні». Організаторами події виступили Видавничий Дім «Україна Бізнес» спільно з «Асоціацією Українських Банків». В рамках проекту ТАСКОМБАНК було нагороджено Дипломом за перемогу в номінації «Збалансоване управління» та значний внесок у розвиток благодійних проектів.
11 Червня 2019

Фінансування переможців державних тендерів - чергова корисна інновація ТАС24 Бізнес

ТАС24 Бізнес створив новий продукт “Фінансування переможців державних закупівель”, який дозволить малим та середнім підприємствам брати участь в державних тендерах і отримувати гроші одразу після перемоги.
7 Червня 2019

ТАСКОМБАНК: «Поділитися життям може кожен»

6 червня 2019 року ТАСКОМБАНК спільно з Благодійним фондом «Таблеточки» і КНП «Київський міський центр крові» провів благодійну акцію зі збору крові.
27 Травня 2019

27-й «Пробіг під каштанами» разом з Universal Bank

26 травня 2019 року, в День Києва, на Майдані Незалежності відбувся наймасштабніший спортивно-благодійний захід України - «Пробіг під каштанами». Universal Bank вже в 6-й раз бере участь і отримує масу позитивних емоцій. Адже ми вважаємо, що спорт - це не тільки складова частина фізичної культури, це спосіб життя!
27 Травня 2019

ТАСКОМБАНК випустив перші в Україні облігації за стандартами ЄС

27 травня 2019 року АТ «ТАСКОМБАНК» спільно із Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку провів прес-конференцію щодо випуску ТАСКОМБАНКОМ перших в Україні облігацій за стандартами ЄС.
24 Травня 2019

Маючи 1 мільйон можна багато. Особливо якщо це карти monobank)

Погодьтеся, що б ви не вимірювали, один мільйон - це значна цифра.
21 Травня 2019

Apple Pay стає доступним держателям карток Mastercard від ТАСКОМБАНКУ

З 21 травня держателі карток Mastercard від ТАСКОМБАНКУ отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.
Архів: