Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

9 Серпня 2019

Відтепер підключитися до онлайн-сервісу «Likar Online» можна у відділеннях «КредитМаркет»

Мережа «КредитМаркет» розпочала співпрацю з онлайн-сервісом «Likar Online», метою якого є забезпечення цілодобового онлайн-доступу користувачів до термінових консультацій кваліфікованих лікарів.
8 Серпня 2019

Кредитні рейтинги випускам облігацій АТ «ТАСКОМБАНК» присвоєні на рівні uaААА

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про присвоєння на рівні uaААА довгострокових кредитних рейтингів випускам іменних процентних незабезпечених облігацій АТ «ТАСКОМБАНК» серії G на загальну суму 100 млн грн й серії H на загальну суму 100 млн грн. Прогноз рейтингів – стабільний.

2 Серпня 2019

Чистий прибуток Universal Bank I Monobank в I півріччі зріс в 5,7 разів

Чистий прибуток Monobank I Universal Bank в першому півріччі 2019 року становить 268,46 млн грн, що в 5,7 раз перевищує прибуток ніж аналогічний період минулого року.
2 Серпня 2019

«Кредит-Рейтинг» підтвердив найвищий рівень надійності вкладів АТ «ТАСКОМБАНК»

30 липня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про результати перегляду рейтингів надійності банківських вкладів (депозитів), присвоєних раніше українським банкам.

1 Серпня 2019

ОБСЯГ ПРЕМІЙ СГ «ТАС» ПЕРЕВИЩИВ МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ

Страхова група «ТАС» встановила черговий рекорд в продажах: за підсумками січня – липня обсяг залучених компанією платежів перевищив 1 мільярд гривень.
1 Серпня 2019

Найвища оцінка надійності депозитів

За даними агентства Кредит-Рейтинг на 30.07.2019, Universal Bank вчергове отримав оцінку “5”, підтвердивши найвищу надійність депозитів.
24 Липня 2019

Фінтех-стартап MyCredit залучив інвестиції в розмірі 3 млн $ від фінансової групи "ТАС"

FinTech-стартап MyCredit в рамках раунду А залучив  інвестиції в розмірі 3 млн $. Лід-інвестором раунду виступила фінансова група "ТАС"
23 Липня 2019

АТ «ТАСКОМБАНК» відкрив новий напрямок обслуговування клієнтів — послугу електронного факторингу

Між АТ «ТАСКОМБАНК» та одним із ключових гравців ринку цифрової техніки України було укладено Договір факторингу. З урахуванням особливостей ринку, де здійснює діяльність Клієнт, було прийнято рішення розпочати співпрацю на підставі електронних документів, з використанням електронно-цифрового підпису.
12 Липня 2019

Сьогодні відбудеться урочиста церемонія відкриття 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю

Офіційне відкриття ювілейного кінофестивалю відбудеться в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Вже традиційно перед урочистостями гості та учасники 10-го ОМКФ пройдуть Червоною доріжкою ювілейного ОМКФ. Ведучими церемоній Відкриття (12 липня) та Закриття (20 липня) стануть телеведуча, акторка, журналістка Яніна Соколова та телеведучий Олег Панюта
8 Липня 2019

ТАСКОМБАНК долучився до благодійної ініціативи «Подаруй речам друге життя»

ТАСКОМБАНК провів акцію зі збору речей для гуманітарної допомоги сім’ям із соціально вразливих категорій, а також населення та військових у зоні бойових дій. Ініціативу було реалізовано завдяки партнеру — благодійному магазину «Ласка».

Архів: