Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

6 Червня 2017

СГ «ТАС» - визнаний лідер страхового ринку у дев‘яти регіонах України

При цьому в деяких регіонах відрив Страхової групи «ТАС» від страховиків, що посіли другу сходинку рейтингу, був просто колосальним! 
6 Червня 2017

Екатерина Мелеш: «Почему растет ТАСКОМБАНК?»

Среди банков, которые продолжают развиваться на рынке и получают прибыль, ТАСКОМБАНК – один из самых динамичных игроков. Активы банка за год выросли вдвое, притом что в целом кредитный портфель банковской системы сокращается, а многие банки продолжают закрывать отделения. За счет каких инструментов и зачем это делает ТАСКОМБАНК, а также о планах учреждения в этом году рассказала и.о. председателя правления ТАСКОМБАНКА Екатерина Мелеш.
31 Травня 2017

МП «Дніпродзержинський сталеливарний завод» відкриває нову лінію по виробництву сталевого дробу

Сьогодні, 31 травня, на «Дніпродзержинському сталеливарному заводі» (м. Кам’янське), який входить до Промислової групи «ТАС», запущено нову автоматизовану лінію з виробництва сталевого дробу. Впровадження нової лінії, яка відповідає сучасним євростандартам, дозволить створити нові робочі місця, посилити ринкові позиції українського підприємства , збільшити номенклатуру продукції та відкрити нові міжнародні ринки збуту.
31 Травня 2017

Universal Bank розвиватиме роздрібний бізнес спільно з Fintech Band

Universal Bank став одним з перших банків, які приєдналися до заанонсованої минулого тижня роздрібної платформи, яку розробляє команда Fintech Band.
25 Травня 2017

ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП 10 лідерів за рівнем надійності

Рівень довіри клієнтів до ТАСКОМБАНКУ стабільно зростає — за результатами рейтингу стійкості банків за 1 квартал 2017 року ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 лідерів банківського сектору. Дослідження стійкості банків регулярно проводить фінансовий портал «Мінфін». У рейтингу за підсумками 1 кварталу поточного року ТАСКОМБАНК посів 9 позицію, покращивши свій результат порівняно з попереднім періодом ще на 2 пункти.
24 Травня 2017

ТАСКОМБАНК став лідером за приростом депозитів приватних клієнтів

Рівень довіри вкладників до ТАСКОМБАНКУ— один з найвищих. Про це свідчать результати дослідження темпів приросту депозитів приватних клієнтів в українські банки у першому кварталі 2017 року, в якому ТАСКОМБАНК зайняв 1 місце. Дослідження проводилося Українським аналітичним центром і було опубліковано 17 травня 2017 року.
22 Травня 2017

ТАСКОМБАНК підвищив свої позиції в ТОП 10 рейтингу надійності банківських депозитів

22 травня 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підбило підсумки свого сімнадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів». За результатами першого кварталу 2017 року, ТАСКОМБАНК посів 6-у позицію рейтингу, покращивши свій результат ще на один пункт порівняно з попереднім періодом.
22 Травня 2017

Щорічний практичний семінар: "День Енергетичного Поля" на Волині

30 травня 2017 року ТОВ “Салікс Енерджі”за участі Біоенергетичної асоціації України та Державного Агентства з Енергоефективності та Енергозбереження України проводить щорічний практичний семінар: "День Енергетичного Поля" на Волині.

10 Травня 2017

СК "ТАС" - лідер на ринку страхування життя із заробленого інвестиційного доходу

24 квітня 2017 р. Загальними зборами акціонерів ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ТАС» затверджено ставки інвестиційного доходу за підсумками минулого року.
3 Травня 2017

Universal Bank отримав чергове «відмінно» в рейтингу надійності депозитів

28 квітня 2017 року агенція «Кредит-Рейтинг» оголосила результати чергового оновлення рейтингів надійності банківських вкладів.
Архів: