Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

3 Квітня 2017

Universal Bank вчергове підтвердив депозитний та кредитний рейтинги

31 березня 2017 року агенція «Кредит-Рейтинг» оголосила результати чергового перегляду депозитних рейтингів банківських установ. З радістю повідомляємо Вам, що Universal Bank вчергове підтвердив найвищу надійність депозитів, отримавши незмінну оцінку "5": таку високу позицію в рейтингу наш Банк займає вже восьмий рік поспіль, що свідчить про надійність банку та його депозитних програм.
29 Березня 2017

Торговий еквайринг – новий сервіс для бізнес-клієнтів від Universal Bank

З радістю повідомляємо, що відтепер Ви можете скористатися зручною та вигідною послугою торгового еквайрингу від Universal Bank, яка передбачає встановлення в торгово-сервісних мережах наших бізнес-клієнтів сучасних POS-терміналів, що підтримують всі види розрахунків.
29 Березня 2017

Онлайн-кредити і партнерство з інтернет-магазинами - драйвери зростання «КредитМаркет»

Ключовими драйверами зростання кредитування від «КредитМаркет» в компанії називають видачу інноваційних форм онлайн-кредитів і співпрацю з інтернет-магазинами.
29 Березня 2017

Олександр Чумак: ТАСкомбанк активно кредитує малий і середній бізнес, тим самим підтримує розвиток економіки нашої країни

Олександр Чумак, заступник голови правління АТ "ТАСкомбанк" у напрямку МСБ, розповів газеті «Бізнес» про особливості фінансування малого і середнього бізнесу та переваги обслуговування в Банку.
23 Березня 2017

ТАСКОМБАНК вдосконалив сервіси дистанційного обслуговування корпоративних клієнтів

Відтепер клієнти ТАСКОМБАНКу, які користуються сервісами дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» і «ТАС Mobile», отримали доступ до нового функціоналу.
13 Березня 2017

Підсумки діяльності СК «ТАС» за 2016 рік

Страхова компанія «ТАС» підвела підсумки роботи за 2016 рік.
7 Березня 2017

СЕРГІЙ ТІГІПКО: ми інвестували й будемо інвестувати в Україну

У Києві відбувся один з найбільших банківських заходів — 5-й CIS Вankers — Український банківський форум. У Форумі взяли участь перші особи провідних українських й іноземних банків, Національного банку України, авторитетні експерти фінансово-банківського ринку. Учасники Форуму обмінялись думками щодо останніх подій та тенденцій на банківському ринку України, потенціалу його розвитку в коротко- та середньостроковій перспективах.
2 Березня 2017

ТАСКОМБАНК здійснює виплати вкладникам неплатоспроможного Платинум Банку

АТ «ТАСКОМБАНК» з 1 березня розпочав виплати вкладникам, признаного неплатоспроможним ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК» через автоматизовану систему виплат Фонду гарантування вкладів.
2 Березня 2017

Обсяг виплат СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за лютий перевищив 13,58 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених протягом лютого 2017 року. Так, згідно з офіційною статистикою компанії, лише за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) та полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілки») СГ «ТАС» було відшкодовано 13 582 788 грн. Зокрема, за договорами КАСКО компанія виплатила своїм клієнтам 4 238 600 грн. Відповідно, за полісами «автоцивілки» потерпілим було виплачено в лютому 9 344 187 грн.
Архів: