Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

28 Квітня 2017

Universal Bank в ТОП-20 провідних банків України-2017

З гордістю повідомляємо Вам, що Universal Bank увійшов до ТОП-20 рейтингу «50 провідних банків України-2017», покращивши минулорічну позицію на 5 пунктів!
27 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК суттєво посилив свої позиції серед 50 провідних банків країни

Планомірно реалізуючи стратегію активного росту, ТАСКОМБАНК продовжує розвиватися стрімкими темпами практично по всіх ключових напрямках бізнесу.
20 Квітня 2017

Відбулися річні загальні Збори акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК»

20 квітня 2017 року на річних загальних Зборах акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК» було прийнято низку важливих рішень. Зокрема – затверджено річний звіт та баланс АТ «ТАСКОМБАНК» за 2016 рік, схвалено звіти Правління та Спостережної ради АТ «ТАСКОМБАНК», розглянуто висновки зовнішнього аудитора про підтвердження річної фінансової звітності АТ «ТАСКОМБАНК» за 2016 рік та інші питання порядку денного.
12 Квітня 2017

СГ «ТАС» − безперечний лідер серед страховиків у восьми регіонах України

Згідно з рейтингом Insurance TOP за результатами 2016 року Страхова група «ТАС» увійшла в п‘ятірку найкращих страховиків у 21 регіоні України з 24. При цьому у восьми областях компанія утримує безперечне лідерство, посідаючи першу сходинку рейтингової таблиці. Таким чином, за кількістю перших місць в регіонах Страхова група «ТАС» досягла найвищих показників серед найбільших страховиків країни.
11 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК запустив унікальну мультивалютну кредитно-дебетну картку — WEEKEND CARD

Прагнучи забезпечити своїх клієнтів максимально зручними і корисними у повсякденному житті продуктами і сервісами, ТАСКОМБАНК запустив нову унікальну в своєму роді мультивалютну кредитно-дебетну картку — WEEKEND CARD.
10 Квітня 2017

Відтепер «автоцивілку» від СГ «ТАС» можна буде придбати і у відділеннях «Ощадбанку»

Страхова група «ТАС» з метою забезпечення надійним страховим захистом клієнтів навіть у найвіддаленіших куточках України уклала договір про співпрацю з «Ощадбанком», що має найбільш розгалужену мережу відділень по всій території країни.
5 Квітня 2017

СГ «ТАС» посіла друге місце в рейтингу «Автостраховик року»

Авторитетний журнал «Бізнес» опублікував традиційний рейтинг фінансових установ «Фінансовий Оскар». Як свідчать дані рейтингу, менш ніж за півроку з часу проведення попереднього дослідження Страхова група «ТАС» не лише утримала провідні позиції серед автостраховиків країни, але й покращила свої результати, піднявшись на одну сходинку в рейтинговій таблиці та посівши в ній друге місце.
4 Квітня 2017

«Фінансовий Оскар - 2016»: Сергій Тігіпко - Банкір року

Переможцем в номінації "Банкір року", найпрестижнішої номінації рейтингу «Фінансовий Оскар - 2016», став успішний банкір і бізнесмен Сергій Тігіпко. 

4 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК увійшов до трійки лідерів у номінації «Корпоративний партнер»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки ХХ фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар – 2016», в якому визначив кращих представників банківського та страхового ринків України.
Архів: