Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/ТАСКОМБАНК спрямував курс на глобальні зміни
30 Травня 2013

ТАСКОМБАНК спрямував курс на глобальні зміни

В ТАСКОМБАНКу відбулись системні зміни, як стратегічного, так і кадрового порядку.

Нововведення пов'язані з планами Банку до кінця поточного року перейти в третю групу банків за класифікацією НБУ, а також з побудовою нової моделі взаємодії з клієнтами. Зокрема, йдеться про розвиток такого напрямку, як електронна комерція, який пов'язаний із запуском послуги дистанційного обслуговування фізичних осіб - Інтернет-банкінг «ТАС24», а також про збільшення клієнтського портфелю.

На думку Володимира Дубєя, Голови Правління Банку, сьогодні для того, аби досягти успіху в бізнесі, будь-яка структура повинна бути здатною кардинально змінюватись в найкоротші строки і задавати нову динаміку - динаміку розвитку та зростання. «Перед нами стоять амбітні завдання. Ці завдання диктує нам не стільки ринок або акціонери, більшою мірою вони обумовлені внутрішньою необхідністю вдосконалюватись, рухатись вперед і створювати нові відносини з клієнтами, де на перше місце виходять не банківські продукти, а можливість задовольняти потреби клієнтів. Наша задача - виробляти нові професійні якості, нові підходи до комунікацій, новий погляд на ринок і сервіси, які ми створюємо», - каже Володимир Дубєй.

Саме тому в банку відбулись істотні структурні та кадрові зміни. Так, за рішенням Спостережної Ради АТ «ТАСКОМБАНК» з 28 травня 2013 року на посаду Заступника Голови Правління був призначений Сергій Володимирович Холод: «Основні напрямки, які довірені мені - це розробка банківських продуктів і супровід банківських операцій, управління кредитного адміністрування, департамент платіжних карт, управління маркетингу, а також блок інформаційних технологій», - зазначив Сергій Володимирович.

Сергій Холод має великий досвід роботи в банківській сфері. На його рахунку створення та інтеграція нових програмних продуктів і телекомунікаційних систем в Національному Банку України; управління інформаційними технологіями в «РайффайзенБанк Україна» і в «Індекс-Банку»; розвиток і управління операційною діяльністю в «Сведбанку», де він обіймав посаду Першого Заступника Голови правління Банку.

Дотримуючись стратегії створення інвестиційно-привабливого активу, банк у поточному році планує аудитуватись у однієї з компаній «великої четвірки», для чого необхідні значні внутрішні зміни і підходи. «Реалізація даного проекту вимагає певних навичок, досвіду та знань, тому ми перевели Людмилу Миколаївну Кареліну з посади Заступника Голови Правління на позицію Начальника служби внутрішнього аудиту, а її піст зайняв Заступник Голови Правління Сергій Миколайович Опалатенко», - заявив пан Дубєй.

Банк продовжує розвивати регіональну мережу продажів. Для підвищення ефективності її роботи прийнято нову програму реструктуризації, що передбачає значні зміни в принципах і підходах до обслуговування клієнтів. Цей проект передбачає кілька етапів і почнеться він з Київського регіону. Таким чином, на посаду Заступника Голови Правління - директора Київського Регіонального Центру -  переведений Олег Якович Поляк, який представлятиме інтереси регіональних відділень, в тому числі в Правлінні.

Станом на кінець першого кварталу 2013 року кредитний портфель банку збільшився на 451 млн. грн. або на 30% і досяг показника в 1 949 млн. грн. Зростання відбулось в основному завдяки успішній реалізації проекту розвитку корпоративного VIP-бізнесу, який очолює Заступник Голови Правління Березнікова Рината Миколаївна. Цей напрямок обслуговує сьогодні більше 90% клієнтського кредитного портфелю. Завданням сьогоднішнього дня є поліпшення сервісу для клієнтів, побудова взаємовигідних довгострокових та партнерських відносин, що більш ефективним буде при здійсненні сервісу на високому професійному рівні. Для цього робота з VIP-клієнтами буде розділена на кілька ключових напрямків, і в структурі банку з'являться нові департаменти з таких сфер: промисловість, комерція, сфера інвестицій і послуг, а також АПК.


«ТАСкомбанк»
• АТ «ТАСкомбанк» було засновано в 1989 році, в 2004 банк приєднався до фінансово-промишленнойгруппе «ТАС», з 2011 - займає лідируючі позиції в 4-й групі банків за класифікацією НБУ.
• АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АТ «АБ« Бізнес Стандарт »(публічне) має повну ліцензію НБУ № 84 від 25.10.2011 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках.
• Станом на 01.01.2013 активи банку складають 2 275,6 млн грн, балансовий капітал – 294,8 млн. грн, статутний капітал - 220,0 млн грн.

Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
Контакти для преси:
office@tas.ua