Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/РЦ Бахчисарай Крымской РД СГ «ТАС» застраховал Бахчисарайский историко-культурный заповедник
21 Травня 2013

РЦ Бахчисарай Крымской РД СГ «ТАС» застраховал Бахчисарайский историко-культурный заповедник

Регіональний Центр Бахчисарай Кримської регіональної дирекції Страхової Групи «ТАС» здійснив комплексне страхування Кримської республіканської установи «Бахчисарайський історико-культурний заповідник».

В рамках договорів страхування передбачено захист майна заповідника до складу якого входять: Ханський палац, будинок-музей ім. І. Гаспринського, печерне місто Чуфут-кале та інші історичні пам’ятки культури. Крім того, Компанією здійснено обов’язкове страхування членів добровільної пожежної дружини, яка охороняє заповідник, а також страхування за договорами КАСКО та «автоцивілки» транспортних засобів, які перебувають на балансі установи.

«Керівництво заповідника ретельно обирало страховика, уважно ознайомлювалося з рейтингами та позицією Компанії на ринку страхових послуг, – розповідає керуюча РЦ Бахчисарай СГ «ТАС» Ельміра Дудка. – Враховуючи, що СГ «ТАС» має гарну репутацію в регіоні і нас як професійних експертів зі страхування рекомендували багато інших наших клієнтів, рішення про страхування Бахчисарайського історико-культурного заповідника було прийнято на користь нашої Компанії».

«Важливо відзначити професійність співробітників нашої дирекції, завдяки яким нам довіряють в регіоні і ми забезпечуємо надійний захист як кримчанам, так і великим структурам та установам» - наголосила директор Кримської РД СГ «ТАС» Віра Константинова.


Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування. 
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів. 
• За січень - березень 2013 Компанія зібрала 95 млн гривень страхових премій та виплатила 49 млн грн. страхових відшкодувань. 
• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.

Група «ТАС»          
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:          
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);          
-Промисловість (машинобудування та металургія);          
-Нерухомість;          
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.          
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».         
Контакты для прессы:         
office@tas.ua