Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Страхова компанія «ТАС» відсвяткувала свій тринадцятий день народження!
7 Травня 2013

Страхова компанія «ТАС» відсвяткувала свій тринадцятий день народження!

6 травня 2013 року Страхова компанія «ТАС» відсвяткувала свій тринадцятий день народження.

В свої тринадцять років Страхова компанія «ТАС» знову підтвердила, що вона є найкращою Національною компанією на ринку страхування життя України, про що свідчить і відзнака лідера класу «Національний  Лідер  ринку  накопичувального  страхування  життя»  від  «Національної  премії  Insurance TOP».

Тринадцятий рік – особливий для компанії, адже Страхова компанія «ТАС» почала масові виплати за довгостроковими накопичувальними програмами страхування. Лише в 2013 році Клієнти компанії отримають по дожиттю виплат на суму більше 33 млн. гривень. А це є найкращим свідченням того, що компанія справно виконує взяті на себе зобов’язання по забезпеченню страхового захисту та накопиченню коштів.

Кожного року Страхова компанія «ТАС» покращує сервіси для своїх клієнтів та дбає про підвищення їх лояльності завдяки новим акціям та спеціальним умовам. Не став виключенням і травень 2013 року, адже в честь Дня народження Страхової компанії «ТАС» стартувала спеціальна умова для Клієнтів компанії «Народжені у травні!».     

Кожен новий рік для компанії – це чергова сходинка до успіху, укріплення існуючих позицій, вдосконалення існуючих бізнес-процесів та сервісів. Завдяки професіоналізму співробітників, реалізації амбітних планів партнерів та підвищенню активності зі сторони Клієнтів, Страхова компанія «ТАС» щороку здобуває прихильність у ширших верств населення та допомагає реалізовувати фінансові плани багатьох громадян. Сподіваємося, що 2013 рік не стане винятком у цій важливій місії компанії.

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринкестрахованія: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 18 агентств і більш ніж 300 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46 305,66 тис. грн.
 • СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA). 

Група «ТАС» 

• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
Контакты для прессы:
office@tas.ua