Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/АТ «ТАСКОМБАНК» впровадив дві нові депозитні програми для корпоративних клієнтів
30 Квітня 2013

АТ «ТАСКОМБАНК» впровадив дві нові депозитні програми для корпоративних клієнтів

АТ «ТАСКОМБАНК» впровадив дві нові депозитні програми для корпоративних клієнтів. Розроблено рахунок із спеціальним режимом використання «Поточний +», який дозволяє клієнтам отримувати підвищені відсотки від тимчасово вільних грошових коштів.

Також запущена програма «Овернайт», яка передбачає розміщення грошових коштів на одну ніч на депозитному рахунку з метою отримання додаткового доходу.

Обидві програми реалізовані в рамках Договору комплексного обслуговування корпоративних клієнтів в АТ «ТАСКОМБАНК», тому для підключення послуг необхідно лише підписати відповідну заяву на приєднання до його умов. Що значно скорочує час на оформлення документів, та дозволяє клієнту управляти грошовими коштами, розміщуючи вільні грошові ресурси на рахунку та повертаючи їх за необхідності.

За програмою «Овернайт» повернення коштів здійснюється автоматично на поточний рахунок клієнта в ТАСКОМБАНКу до 12:00 години за Київським часом на наступний банківський день, після внесення грошових коштів на депозитний рахунок. Виплата нарахованих відсотків здійснюється одночасно з поверненням коштів. За програмою «Поточний +» повернення коштів здійснюється на наступний банківський день після запиту клієнта. Виплата нарахованих відсотків здійснюється щомісяця.

«Пріоритетним напрямком розвитку для АТ« ТАСКОМБАНК »є індивідуальний підхід до кожного клієнта та розробка комплексних банківських послуг. Нові програми дають додаткові можливості з управління своїми фінансовими ресурсами для наших корпоративних клієнтів », - зазначив Олег Поляк Заступник Голови Правління АТ« ТАСКОМБАНК».

«ТАСкомбанк» 
• АТ «ТАСкомбанк» було засновано в 1989 році, в 2004 банк приєднався до фінансово-промишленнойгруппе «ТАС», з 2011 - займає лідируючі позиції в 4-й групі банків за класифікацією НБУ. 
• АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АТ «АБ« Бізнес Стандарт »(публічне) має повну ліцензію НБУ № 84 від 25.10.2011 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. 
• Станом на 01.01.2013 активи банку складають 2 275,6 млн грн, балансовий капітал – 294,8 млн. грн, статутний капітал - 220,0 млн грн.    

Група «ТАС»  
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:  
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);  
-Промисловість (машинобудування та металургія);  
-Нерухомість;  
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.  
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».  
Контакты для прессы:   
office@tas.ua