Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/ТАСКОМБАНК впроваджує нову депозитну програму «Подія» для приватних клієнтів.
2 Квітня 2013

ТАСКОМБАНК впроваджує нову депозитну програму «Подія» для приватних клієнтів.

АТ «ТАСКОМБАНК» розширює перелік банківських продуктів для приватних клієнтів – так запроваджена нова депозитна програма для приватних клієнтів «Подія». Ця послуга дає можливість клієнтам накопичити значну суму грошей за тривалий термін на важливі події в житті. Відсоткова ставка по новому продукту дозволяє клієнту заробити до 19,5% у гривні, до 7% у доларах США та до 5,75% річних в євро.

Важливою перевагою нового депозиту «Подія» є можливість необмеженого поповнення депозитного рахунку, що виділяє його серед інших депозитних програм.

Окремо варто відзначити корисну особливість цієї програми - можливість відкрити рахунок на користь третьої особи. Це може бути будь-яка близька людина або родич, для якого клієнт хоче накопичити значну суму грошей. Так, можна відкласти кошти на навчання дітей, на весілля чи покупку будинку, зробити подарунок близькій людині.

«Розробляючи новий продукт, ми орієнтувалися на потреби наших клієнтів. Останнім часом, ми бачимо зацікавленість з боку приватних клієнтів у довгострокових вкладах на користь третіх осіб. Такі програми дають клієнтові переваги по відсоткових ставках. Важливо, що в депозитній програмі «Подія» практично необмежена можливість  поповнення, яку клієнт не може отримати в інших, більш короткострокових програмах», - відзначає заступник голови правління, Олег Поляк.
Депозит «Подія» можна оформити на термін від 1 року до 18 років, доступні валюти для вкладу - гривня, євро, долари США.

www.tascombank.com.ua