Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Страхова компанія «ТАС» визнана лідером накопичувального страхування життя
2 Квітня 2013

Страхова компанія «ТАС» визнана лідером накопичувального страхування життя

28 березня 2013 року в Президент готелі (м.Київ) відбулася щорічна Презентація підсумків діяльності страхового ринку України за 2012 рік та урочиста Церемонія нагородження Лідерів «Національної премії Insurance TOP».

За підсумками роботи в 2012 році Страхова компанія «ТАС» була визнана лідером класу «Національний Лідер  ринку накопичувального страхування життя». Нагороду від компанії отримав Голова правління СК «ТАС» Андрій Власенко.

Андрій Власенко зазначив: «Я радий в черговий раз отримати відзнаку діяльності нашої компанії від найбільш авторитетного національного галузевого рейтингу Insurance TOP. Те, що Страхова компанія «ТАС» вже не вперше стає лідером ринку страхування життя, підтверджує правильність обраної стратегії розвитку компанії. Постійно високих результатів вдається досягати завдяки безумовному слідуванню своїй цілі – бути надійним фінансовим радником та партнером для кожного Клієнта, невпинному вдосконаленню професіоналізму кожного співробітника компанії.

Також хочеться зазначити, що відзнака у номінації «Лідер ринку накопичувального страхування життя» особлива для нашої компанії, адже СК «ТАС» почала масові виплати за довгостроковими накопичувальними програмами страхування і тільки в 2013 році наші Клієнти отримають по дожиттю виплат на суму більше 33 млн. гривень. Це найкраще свідчення того, що компанія вправно справляється зі своєю метою – завдяки накопичувальним програмам страхування життя забезпечувати Клієнтів надійною фінансовою підтримкою та надавати кожному впевненість у завтрашньому дні».

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринкестрахованія: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 18 агентств і більш ніж 300 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46 305,66 тис. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA).


Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
Контакты для прессы: 
office@tas.ua