Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/СК «ТАС» - компанія, що виплачує!
19 Березня 2013

СК «ТАС» - компанія, що виплачує!

Страхова Компанія "ТАС" за перші два місяці 2013 року здійснила страхових виплат на суму 4 388 029 грн.

Слід зазначити, що 88% цих виплат – це виплати по накопичувальних полісах, які закінчили свою дію. Тобто 3 865 538 грн. отримали Клієнти компанії, які 10 або більше років тому уклали договори страхування життя. Всього за січень-лютий 2013 року виплати по дожиттю отримали 55 застрахованих.

СК «ТАС» дякує своїм Клієнтам за довіру і бажає кожному досягти своєї мети завдяки завчасно зробленим накопиченням. В свою чергу, СК «ТАС» продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання і забезпечувати надійність і прибутковість заощаджень Страхувальників.

СК «ТАС» 
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС». 
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринкестрахованія: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 18 агентств і більш ніж 300 консультантів. 
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає
46 305,66 тис. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA). 


Група «ТАС» 
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни: 
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг); 
-Промисловість (машинобудування та металургія); 
-Нерухомість; 
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д. 
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп». 

Контакты для прессы:
office@tas.ua