Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Фестиваль "Вечори французького кіно"
22 Січня 2009

Фестиваль "Вечори французького кіно"

29 січня в кінотеатрі "Україна" стартує Фестиваль "Вечори французького кіно"

29 січня 2009 року в кінотеатрі "Україна" стартує фестиваль "Вечори французького кіно". Організаторами проекту виступають "Інвестиційно-Фінансова Група "ТАС", компанія "Артхаус Трафік", французькій культурний центр та посольство Франції в Україні.

в програмі Фестивалю приймає участь картина Лорана Канте "ENTRE LES MURS" , знята по роману Француа Бегодо, який виконує в картині головну роль. Фільм отримав "Золоту пальмову гілку" Канського фестивалю, був висунутий на премію "Оскар" та відкривав кінофестиваль в Нью-Йорку. Також буде брати участь стрічка "LA BELLE PERSONNE" від "нового Озону" Крістофа Оноре ("Паризька історія", "Всі пісні тільки про кохання"). У головній ролі - новий секс-символ Франції Луї Гаррель. Для поціновувачів барвистих французcкіх комедій буде представлений фільм "15 ANS ET DEMI". У головній ролі Даніель Отей - володар премії "Сезар" та нагороди за Кращу чоловічу роль на Канському кінофестивалі. Молоде кіно Франції представлене фільмом "CEUX QUI RESTENT" - режисерський дебют актриси Анн Ле Ні. Також очікується спецпроект – альманах чорно-білих анімаційних жахів "PEUR (S) DU NOIR" від кращих аніматорів Франції та фільм-сюрприз.

Крім Києва Фестиваль пройде ще в семи українських містах - Харкові, Львові, Донецьку, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі та Севастополі.

Автор: Саша Ковальова