Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/VII щорічний Фестиваль "Лінія іспанського кіно"
12 Березня 2009

VII щорічний Фестиваль "Лінія іспанського кіно"

26 березня в кінотеатрі "Україна" стартує Фестиваль "Лінія іспанського кіно"

26 березня 2009 року в кінотеатрі "Україна" стартує фестиваль "Лінія іспанського кіно", організаторами якого виступають "Інвестиційно-Фінансова Група "ТАС" та компанія "Артхаус Трафік", спонсор - "Страхова Група "ТАС".

У програмі Фестивалю приймає участь картина президента Академії мистецтв та кіно Іспанії Анхелес Гонсалес Сінді - "Тільки слово від тебе" / Una Palabra tuya, чотири рази номінована на іспанську кінопремію "Гойя". Режисерський дебют Гаеля Гарсія Берналья - драма "Дефіцит" / Deficit, фільм Хайма Маркеса - "Злодії" / Ladrones, що отримав спеціальний приз журі на кінофестивалі в Малазі, а також приз "C.I.C.A.E." на кінофестивалі в Локарно.

Також український глядач зможе побачити фільм-учасник Берлінського фестивалю "Перед загибеллю" / Tres dias від Франциско Хав'єра Гутіерреза, який отримав премію "Гойя" за кращий звук та три премії на кінофестивалі в Малазі. Для поціновувачів гарячих іспанських комедій буде представлений фільм "Клуб самогубців" / El club de los suicidas Роберто Сантьяго.

Крім Києва, п'ять фестивальних картин можна буде побачити і в 10 найбільших містах країни.