Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Кредитний рейтинг ТАСкомбанка підвищено до рівня uaBBB
3 Жовтня 2011

Кредитний рейтинг ТАСкомбанка підвищено до рівня uaBBB

АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АБ «Бізнес Стандарт»), що входить до Групи «ТАС», отримав рейтинг від агентства «IBI-Rating»

АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АБ «Бізнес Стандарт»), що входить до Групи «ТАС», отримав рейтинг від агентства «IBI-Rating». Рейтинг позичальника та кредитний рейтинг іменних процентних облігацій серії B і С АТ «ТАСкомбанк» був підвищений до рівня uaВВВ з прогнозом «стабільний».

Рівень uaВВВ означає достатню кредитоспроможність, а прогноз «стабільний» вказує, що протягом року зміна рейтингу малоймовірно.

«Підвищення кредитного рейтингу - це відображення комплексної стратегії банку, спрямованої на підвищення фінансової стійкості і системне управління ризиками. Для нас важливо забезпечувати стабільність компаніям, які довірили нам свої фінанси », - підкреслив Володимир Дубей, голова правління АТ« ТАСкомбанк ».

«Фінансовий сектор в цілому і банківський бізнес зокрема був і залишається ключовим для Групи« ТАС ». У наших планах подальший розвиток АТ «ТАСкомбанк», збільшення частки та посилення позицій банку на українському ринку. Підвищення кредитного рейтингу - перше підтвердження серйозності цих намірів », - прокоментував Сергій Попенко, голова ради директорів Групи« ТАС ».
***
«ТАСкомбанк»
• Банк був заснований в 1989 році, з 2004 р. входить у фінансово-промислову групу «ТАС», з 2011р. займає лідируючі позиції в 4-й групі банків за класифікацією НБУ.
• АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АТ «АБ« Бізнес Стандарт »(публічне) має повну ліцензію НБУ № 84 від 15.06.2011 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках.
• Станом на 01.10.2011 активи банку складають 2108,8 млн. грн., Кредитно-інвестиційний портфель - 935,3 млн. грн, власний капітал - 189,6 млн. грн.
• «ТАСкомбанк» є членом Асоціації українських банків, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, асоційованим членом Visa International, а також членом Українського кредитно-банківського союзу та Всеукраїнської мережі банкоматів «Радіус».
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
• фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
• промисловість (машинобудування та металургія);
• нерухомість;
• венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи ТАС
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua