Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» відзначила 13-ту річницю свого страхового бізнесу
22 Листопада 2011

Група «ТАС» відзначила 13-ту річницю свого страхового бізнесу

Група «ТАС» відзначила 13-річчя СГ «ТАС» - одного з перших бізнесів групи у фінансовій сфері.

Група «ТАС» відзначила 13-річчя СГ «ТАС» - одного з перших бізнесів групи у фінансовій сфері.

За час свого існування з 1998 року Страхова Група «ТАС» уклала майже 6 мільйонів договорів страхування, з них більше 836 000 - за 9 місяців поточного року. Клієнти компанії з 1998 по 2010 рр.. отримали понад 260 тисяч страхових виплат на загальну суму 742 800 000 грн, з них 132 500 000 грн виплачено тільки за три квартали 2011 року. На сьогодні СГ «ТАС» є одним з провідних страховиків країни. За даними рейтингу журналу Insurance Top СГ «ТАС» входить до ТОП-10 компаній за обсягами страхових виплат та страхових премій за I півріччя 2011 року.

«Страхування - це, перш за все, велика відповідальність, адже, як правило, ми підтримуємо людей в складних для них ситуаціях. Тому надійність і стабільність страховика, серйозність його намірів на ринку мають велике значення для клієнтів. За ці 13 років ми багатьом прийшли на допомогу, довели, що українська компанія може забезпечувати сервіс світового рівня, заслужили довіру страхувальників. Показники, яких ми досягли - це результат їхньої впевненості в нашій компанії », - зазначив голова правління страхової групи" ТАС "Дмитро Грицута.

Голова ради директорів Групи «ТАС» Сергій Попенко додав: «Страховий бізнес групи - один з найбільш впізнаваних серед українців. Професійний менеджмент, ефективна стратегія і орієнтованість на клієнта зробили СГ «ТАС» успішної на українському ринку. Їй довіряють, а це зміцнює довіру до бренду «ТАС» в цілому. І після позитивного досвіду співпраці з СГ «ТАС» українці стають клієнтами інших компаній нашої групи. На мій погляд, це найкращий комплімент ».

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:

фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
промисловість (машинобудування та металургія);
нерухомість;
венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.

• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua