Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» бере участь у III міжнародній виставці GREENEXPO
24 Листопада 2011

Група «ТАС» бере участь у III міжнародній виставці GREENEXPO

Венчурний проект Групи «ТАС» агроенергетіческая компанія SALIX energy бере участь у третій міжнародній виставці та конференції «GREENEXPO | Альтернативна енергетика», яка проходить 26-28 жовтня 2011 року в виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

Венчурний проект Групи «ТАС» агроенергетіческая компанія SALIX energy бере участь у третій міжнародній виставці та конференції «GREENEXPO | Альтернативна енергетика», яка проходить 26-28 жовтня 2011 року в виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

На виставковому стенді SALIX energy представлена ​​інформація про основний продукт компанії - енергетичної верби (саліксе), її використанні як твердого біопалива, а також про послуги фахівців компанії, пов'язаних з вирощуванням плантацій енергетичної верби.

Салікс - швидкоросла і екологічно чиста культура з найвищою врожайністю серед енергетичних рослин. Один гектар плантації верби за 3 роки поглинає більше 200 тонн СО2, при цьому при згорянні тріски салікса в котлах не порушується баланс вуглекислого газу в атмосфері.

При вирощуванні енергетичної верби виснаження поживних елементів грунту в 3-5 разів менше, ніж в результаті культивування зернових, а збагачення вуглецем - удвічі більше. Висновок салікса із сівозміни не представляє ніяких труднощів зважаючи неглибокою кореневою системи, і здійснюється навесні шляхом обробки гліфосатом молодих пагонів і подальшого дискування грунту.

За даними агроенергетіческой компанії SALIX energy, калориметричні характеристики енергетичної верби в кілька разів перевершують такі традиційні енергоресурси, як газ і нафта. Так, виробництво теплової та електричної енергії з твердого біопалива, виготовленого з енергетичної верби, в 2 рази дешевше, ніж при використанні газу.

На конференції, яка проходила в рамках виставки, директор зі стратегічного розвитку SALIX energy Юрій Наврузов виступив з доповіддю про ситуацію на світовому ринку споживання біопалива, сучасних тенденціях розвитку галузі та досягнення компанії в створенні промислових плантацій салікса в Україні.

Всі відвідувачі виставки, зацікавлені у вирощуванні салікса і виробництві біопалива, можуть знайти в особі компанії SALIX energy консультанта з цих питань. Компанія надає послуги по вирощуванню і продажу саджанців, збору врожаю і виробництва тріски з енергетичної верби, а також по постачаннях її у вигляді твердого біопалива на теплові електростанції України і Європи.

«Наш бізнес лише набирає обертів, проте перспективи його розвитку очевидні. За енергетичним властивостям ця рослина є одним з кращих серед інших енергетичних рослин. При цьому салікс надає в 3-5 разів менший вплив на виснаження грунту в порівнянні із зерновими культурами, легко виводиться із сівозміни та екологічний », - резюмує Юрій Наврузов.

«На наш погляд, SALIX energy - перспективний бізнес у нашій країні. Компанія бере малопридатні для сільського господарства землі й вирощує на них культуру, з якої можна отримувати енергію, в два рази дешевшу, ніж газ, - говорить Сергій Попенко, голова ради директорів Групи «ТАС». - До того ж, отримання цієї енергії безпечно для людини і навколишнього середовища. Для України з її природними умовами, що дозволяють добитися хорошого урожаю, вирощування салікса - це можливість стати більш енергетично незалежною ».

SALIX energy
• Компанія працює на ринку біоенергетики з 2010 року і є першим в Україні постачальником біопалива, отриманого з екологічно чистої і спеціально виведеної енергетичної культури, - енергетичної верби (салікса).
• Центральний офіс розташований у Києві, регіональні - на Волині і у Львівській області.
• Плантації компанії розташовані у Волинській області. На жовтень 2011 року їх площа сягає 130 Га.
• Більш детальна інформація на www.salix-energy.com
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua