Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» інвестує в розвиток персоналу
1 Грудня 2011

Група «ТАС» інвестує в розвиток персоналу

У рамках стратегії розвитку Група «ТАС» реалізує програму навчання провідних фахівців компаній групи.

У рамках стратегії розвитку Група «ТАС» реалізує програму навчання провідних фахівців компаній групи. Так, в 2011 році співробітники страхової компанії «ТАС» (страхування життя) взяли участь у навчальних проектах найбільших європейських перестрахувальників та відомих міжнародних організацій.

Навчальна програма, організована GenRe (Німеччина) та «SCOR Global P & C» (Франція), включала вивчення актуальних тенденцій в страхуванні життя в світі, а також різних методик розробки та впровадження нових програм страхування. Окремий модуль був присвячений специфічним аспектам андеррайтингу та оцінки ризиків у страхуванні. Однією з особливостей програми стала серія семінарів з критичним захворюванням і врегулюванню збитків Gen Re Сlaims Assessment Programme. Даний курс включає необхідні знання та передовий досвід врегулювання збитків по найбільш складним страховим подіям, пов'язаним з настанням критичних захворювань у застрахованих осіб.

На семінарах авторитетних міжнародних консалтингових організацій, таких як «PricewaterhouseCoopers» і «Еккаунтенсі Тьюішн Сентро, Україна», фінансисти СК «ТАС» отримали докладну інформацію про міжнародні стандарти фінансової звітності, специфіці міжнародної фінзвітності в цілому, а також податкової та спеціальної звітності страхових компаній. При цьому актуарії СК взяли участь у навчальній програмі «Товариства актуаріїв України», присвяченій вивченню тонкощів актуарної звітності, а також, приділили увагу семінарам по особливостям перестрахування.

«Страхування, як життя, так і ризикове, в нашій країні знаходиться на етапі активного розвитку. Це дає нам можливість використовувати досвід західних компаній, переносячи на український ринок тільки найефективніші напрацювання. Беручи участь у навчальних програмах провідних європейських перестрахувальників, ми не тільки підвищуємо кваліфікацію наших співробітників, але і отримуємо можливість пропонувати клієнтам страховий захист світового рівня », - зазначив Андрій Власенко, голова правління СК« ТАС ».

Сергій Попенко, голова ради директорів Групи «ТАС», підкреслив: «В основі успіху будь-якої компанії - люди, які в ній працюють. Бізнесами Групи «ТАС» керує команда професіоналів, тому всі наші компанії займають міцні позиції на українському ринку. Розвиток співробітників, підвищення їх ефективності за рахунок навчання, обміну досвіду із закордонними колегами - одна зі складових стратегії групи, і ми готові інвестувати в це ».

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринку страхування: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 19 агентств і більш ніж 400 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46,31 млн. грн., Обсяг резервів - 312,67 млн. грн.
• На 31.12.2010 року компанією зібрано 128,22 млн. грн страхових премій, виплачено 4,16 млн. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA).
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua