Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Спільний проект клініки Healthy&Happy та мережі аптек TAS
9 Квітня 2010

Спільний проект клініки Healthy&Happy та мережі аптек TAS

Клініка Healthy&Happy та мережа аптек TAS запроваджують спільну дисконтну програму "Здорова людина – щаслива людина"

Клініка Healthy&Happy та мережа аптек TAS запроваджують спільну дисконтну програму "Здорова людина – щаслива людина", яка має на меті забезпечити та підтримати активне здоров’я кожного киянина.

Спільна робота соціально відповідальних перед суспільством компаній спрямована на максимальне задоволення потреб та вимог споживачів, які піклуються про власне здоров’я . Це означає, що дисконтна картка надає можливість не тільки заощадити власні кошти, а й отримати комплекс поліклінічних та косметологічних послуг на базі сучасної клініки разом з можливістю обслуговування в одній з провідних аптечних мереж України.

З 12 квітня 2010 року всі, хто здійснить одноразову оплату за товари та послуги відповідно до умов дисконтної програми "Здорова людина – щаслива людина", матимуть можливість отримати картку Клієнта з гарантованим відсотком знижки для подальшого використання в цих закладах.

"Крім того, дія програми також поширюється на власників полісів ДМС, виступаючи для такої категорії клієнтів додатковим джерелом піклування про власне здоров’я", - зазначив Директор Клініки Сергій Джевага.

"Вигідні умови отримання знижки, гарантія якості продуктів та максимальний захист цінностей здорового способу життя – основні переваги спільної дисконтної програми клініки Healthy&Happy та мережі аптек TAS", - підкреслив Генеральний директор мережі аптек TAS Валерій Гудзенко. "Саме тому кожен власник карти може пересвідчитись у високих стандартах обслуговування наших Компаній, які вийшли на новий рівень свого розвитку".

Для довідки:
Мережа аптек TAS
працює на ринку з 1998 року під назвою МП "Даша". З травня 2008 входить до складу Групи "ТАС". Основний напрямок діяльності - фармацевтичний ритейл. Аптечна мережа представлена 30 аптеками в чотирьох регіонах України та місті Києві.

Клініка Healthy&Happy (Хелсі енд Хеппі) працює з 2002 року як "Клініка Сімейної Медицини "ТАС". До кінця 2007 року входила до складу Групи "ТАС". На сьогоднішній день є сучасним медичним центром повного спектру поліклінічних послуг. На базі Клініки діють 7 напрямків, які дозволяють здійснювати високоефективне медичне обслуговування в комплексі.