Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група ТАС викупила 51% акцій Європейського агентства з повернення боргів у Swedbank
2 Лютого 2010

Група ТАС викупила 51% акцій Європейського агентства з повернення боргів у Swedbank

Цією угодою група зміцнила свої позиції у фінансовому секторі

Група ТАС викупила 51% акцій Європейського агентства з повернення боргів у Swedbank.
У 2010 році компанія планує купувати портфелі проблемних кредитів у комерційних банків, з одного боку полегшуючи навантаження на їхні баланси, з іншого - професійно працювати з проблемними боргами.

Про компанію

"Європейське агентство з повернення боргів" було створено в жовтні 2007 року зі статутним фондом у розмірі близько 4 мільйонів доларів. Основною метою компанії є надання сприяння фінансовим і нефінансовим установам у сфері повернення проблемних активів. В організації створення компанії ми співпрацювали із всесвітньо відомою американською компанією Accenture, яка передала нам неоціненний досвід європейської практики в сфері колекторських відносин.

Спектр послуг, що надаються "Європейським агентством з повернення боргів" - комплексний. Робота з боргами здійснюється у трьох основних напрямках - soft-collection (досудове стягнення шляхом проведення телефонних переговорів), individual-collection (досудове стягнення шляхом безпосередніх зустрічей з боржником) і legal-collection (судове стягнення). Процеси коллекшину базуються на використанні сучасних методик стягнення, що реалізуються на базі колл-центру з чисельністю операторів до 130 чоловік (можливість у телефонному режимі генерувати до 260 000 контактів в місяць) та всеукраїнської мережі регіональних individual-collection представництв.

Джерело: Прес-центр Групи "ТАС"