Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/ІФГ "ТАС" зупиняє переговори щодо продажу страхових компаній Групи
25 Жовтня 2010

ІФГ "ТАС" зупиняє переговори щодо продажу страхових компаній Групи

ІФГ "ТАС" прийняла рішення зупинити переговорний процес щодо продажу страхових компаній Групи до 2011 року і розвивати страховий бізнес без участі іноземних партнерів.

ІФГ "ТАС" прийняла рішення зупинити переговорний процес щодо продажу страхових компаній Групи до 2011 року і розвивати страховий бізнес без участі іноземних партнерів.

"Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, Група вважає страхування одним із найбільш динамічних і перспективних напрямів бізнесу", - наголосив Голова Наглядової Ради ІФГ "ТАС" Сергій Попенко.

Упродовж 2009 року зацікавленість до купівлі СГ "ТАС" та СК "ТАС" проявляли інвестори з Німеччини, Франції, Польщі, Росії та інших країн, однак їхні пропозиції не відповідали стратегічним планам Групи. Відтак ІФГ "ТАС" розвиватиме страховий бізнес самостійно і не залучатиме до розвитку компаній нових акціонерів.

ІФГ "ТАС" упевнена в успішності страхових компаній Групи і надалі посилюватиме їхню конкурентоздатність. Для інвестицій у страховий бізнес ІФГ "ТАС" має достатньо фінансових ресурсів. Так, протягом цього року ІФГ "ТАС" мобільно забезпечувала тимчасові розриви в ліквідності, спричинені скороченням обсягів підписаних премій і складнощами зі зняттям коштів з депозитів деяких банків. Загальна сума такого розриву склала близько 40 млн. грн.

У подальшому Група буде продовжувати активно розвивати страховий бізнес. Зокрема, у 2010 році планується збільшити статутний капітал СГ "ТАС" на 100 млн. грн, а СК "ТАС" - на 20 млн. грн, що дозволить компаніям зміцнити лідерські позиції на страховому ринку України і дасть змогу оперативно і якісно виконувати усі свої зобов’язання перед клієнтами.

Довідка:

Інвестиційно-Фінансова Група "ТАС", заснована в 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України, що динамічно розвиваються. До її складу входить близько сотні компаній, що працюють на території України та країн СНД. Сфера бізнес-інтересів Групи "ТАС" охоплює: фінансовий сектор (банківський та страховий сегменти), промисловий сектор, нерухомість, венчурні проекти тощо.

ЗАТ "Страхова Група "ТАС" створена в 1998 році. З 2001 року входить до складу Групи "ТАС". СГ пропонує своїм клієнтам понад 100 страхових продуктів з 60 видів комплексних і спеціалізованих програм добровільного та обов'язкового страхування. По результатам попередніх даних звітності п’яти компаній страхового сектору України в другому кварталі 2009 року СГ "ТАС" зайняла 5 місце в рейтингу страховиків згідно з показником обсягу зібраних валових премій.

ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" - одна з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм убезпечення життя, працює на ринку з 2001 року. В першому кварталі 2009 року СК "ТАС" займала 3 місце за обсягами зібраних валових премій.

Джерело: Прес-центр Групи "ТАС"