Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/"Фінансова група "ТАС" проводить консолідацію та переструктурування активів
7 Жовтня 2010

"Фінансова група "ТАС" проводить консолідацію та переструктурування активів

З метою консолідації активів в рамках Інвестиційно-Фінансової Групи "ТАС" було здійснено продаж акцій ЗАТ "Страхова компанія "ТАС".

З метою консолідації активів в рамках Інвестиційно-Фінансової Групи "ТАС", 5 жовтня поточного року було здійснено продаж акцій ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" T.A.S. Overseas Investments Limited (Т.А.С. Оверсиз Інвестментс Лімітед).

На підставі договорів купівлі-продажу цінних паперів Т.А.С. Оверсиз Інвестментс Лімітед придбала сукупно 99,9487% акцій Закритого акціонерного товариства "Страхова компанія "ТАС".
Дана операція відповідає стратегії розвитку ІФГ "ТАС", є послідовним кроком на шляху удосконалення її управлінської структури та має суто технічний характер і не впливає на структуру акціонерів. Кінцевим власником СК "ТАС" та всієї ІФГ "ТАС" залишається Сергій Тігіпко.

Для довідки:
Інвестиційно-Фінансова Група "ТАС", заснована в 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України, що динамічно розвиваються. До її складу входить близько сотні компаній, що працюють на території України та країн СНД. Сфера бізнес-інтересів Групи "ТАС" охоплює: фінансовий сектор (банківський та страховий сегменти), промисловий сектор, нерухомість, венчурні проекти тощо.

Джерело: Прес-центр Групи "ТАС"