Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Бізнес Стандарт Банк провів ребрендинг
1 Вересня 2010

Бізнес Стандарт Банк провів ребрендинг

Бізнес Стандарт Банк провів ребрендинг, в результаті якого змінилася система візуальної ідентифікації банку, включаючи його логотип.

Бізнес Стандарт Банк провів ребрендинг, в результаті якого змінилася система візуальної ідентифікації банку, включаючи його логотип.

Нова фірмова назва банку - Bank Business Standard.

Логотип банку виглядатиме таким чином:


Рішення про проведення ребрендингу було ухвалене керівництвом банку в березні 2009 року в зв'язку з новим етапом розвитку фінансової установи.

Основне завдання ребрендингу - забезпечення коректного позиціонування банку в сучасних економічних умовах, підвищення його привабливості для клієнтів всіх вікових груп та підвищення рівня впізнавання бренду.

«Новий імідж банку відповідає як вимогам ринку, так і нашої стратегії розвитку, - підкреслює Борис Шляхетко, голова правління Бізнес Стандарт Банку. - Назва банку чітко та зрозуміло звучить на будь-якій мові, а логотип, виконаний у сучасному європейському стилі, символізує різноманіття продуктів та послуг банку, а також високий рівень стабільності нашого бізнесу».

Оновлення візуальної ідентифікації не торкнулося організаційно-правової структури банку та не спричинило за собою ніяких змін в укладені договорах з клієнтами банку. Реквізити банку також залишилися колишніми.

Після проведення ребрендингу Бізнес Стандарт Банк направить основні зусилля на:

  • розвиток клієнтської бази в роздрібному і корпоративному сегментах та розширення співпраці з існуючими клієнтами;
  • зміцнення позицій банку на ринку;
  • впровадження передових технологій та систем для підвищення операційної ефективності бізнес-процесів;
  • забезпечення стабільності і позитивної рентабельності банку за рахунок пропозиції клієнтам актуального портфеля послуг;
  • розвиток співробітництва із стратегічним партнером в галузі споживчого кредитування - роздрібної фінансової мережею КредитМаркет.

Довідка:

Бізнес Стандарт Банк. ВАТ «АБ Бізнес Стандарт» зареєстровано в 1989 році та є одним з найстаріших банківських установ України. Здійснює діяльність, відповідно до Статуту банку та чинним законодавством України. Має повну ліцензію НБУ № 84 від 13.02.2008 року на проведення банківських операцій на внутрішньому та міжнародному фінансових ринках. Бізнес Стандарт Банк є системним універсальним банком і надає широкий спектр послуг роздрібним та корпоративним клієнтам.

Автор: Прес-центр «АБ Бізнес Стандарт»