Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Страхова компанія Групи «ТАС» здійснила виплати по дожиттю за довгостроковими договорами страхування життя
7 Грудня 2011

Страхова компанія Групи «ТАС» здійснила виплати по дожиттю за довгостроковими договорами страхування життя

У 2011 році страхова компанія «ТАС» завершує перший етап виплат по дожиттю за 10-річними довгостроковими договорами накопичувального страхування життя.

У 2011 році страхова компанія «ТАС» завершує перший етап виплат по дожиттю за 10-річними довгостроковими договорами накопичувального страхування життя. 14 клієнтам, які десять років тому застрахували своє життя в СК «ТАС», покладається виплата гарантованих договорами сум.
У 2000 році СК «ТАС» стала однією з перших українських компаній, що запропонували послугу по страхуванню життя на вітчизняному ринку. Компанія проводить виплати по дожиттю з 2005 року. За 6 років клієнти СК «ТАС», які уклали договори страхування на 5-річний термін, отримали більш 427 тис. грн. А в 2011 році закінчилося дію перших десятирічних договорів, і були здійснені виплати по дожиттю. Довгострокові накопичувальні договори страхування життя є найбільш затребуваними серед клієнтів компанії. Даний вид страхування забезпечує клієнтам гарантоване накопичення та збільшення капіталу, а також надає захист у випадках настання смерті або інвалідності.

«Десять років тому укладення довгострокових договорів було подією для компанії, так як клієнти довіряли нам свої заощадження на тривалий термін. Тому зараз виплати по дожиттю за цими договорами - таке ж особлива подія. Ми довели, що компанія виконує зобов'язання, являетсянадежной і стабільною. З кожним роком виплат по дожиттю за довгостроковими договорамбудет все більше. Так, у наступному році планується виплатити близько 3 млн грн, а вже в 2013-му обсяг виплат складе понад 30 млн грн. Позитивні відгуки клієнтів і ділова репутація нашої страхової компанії підвищують кредит довіри споживачів до СК «ТАС» і накопичувального страхування життя в цілому », - зазначає Андрій Власенко, голова правління СК« ТАС ».

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринку страхування: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 19 агентств і більш ніж 400 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46,31 млн. грн., Обсяг резервів - 396,729 млн. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA).
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua