Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» розширює мережу аптек TAS
30 Листопада 2011

Група «ТАС» розширює мережу аптек TAS

Цієї осені аптечна мережа Групи «ТАС» поповнилася двома новими аптеками в Ялті і Києві.

Цієї осені аптечна мережа Групи «ТАС» поповнилася двома новими аптеками в Ялті і Києві. До кінця року буде відкрито ще три фармамаркета під торговою маркою TAS.

Нові аптеки TAS відкриті в Ялті за адресою вул. Пушкінська-Тольятті, 31/20 та у Києві за адресою вул. Ромена Роллана, 7. З нагоди відкриття, клієнтам пропонується спеціальна акція «Соціальні годинник». За її умовами щодня з 10 до 12 діє знижка 10% на весь асортимент товарів.

Сьогодні аптеки TAS успішно працюють у Києві та Київській області, Рівного та АР Крим. У листопаді Група «ТАС» планує відкрити ще 1 аптеку в Києві, а також 2 у Криму, так що до кінця 2011 року кількість торгових точок мережі досягне 45.

«Відкриваючи нові аптеки, ми, перш за все, піклуємося про наших клієнтів. Для нас важливо забезпечити максимальний комфорт покупцям. Зручне місцерозташування аптечних супермаркетів дозволить більшій кількості громадян отримувати продукти та послуги європейського рівня », - підкреслює Валерій Гудзенко, генеральний директор ТОВ« ТАС-Фарма »(мережа аптек TAS).

«Аптечна мережа TAS починалася з 15 фармамаркетов, і всього за 2 з невеликим роки ми значно розширили наш фармацевтичний бізнес, - відзначає Сергій Попенко, голова ради директорів Групи« ТАС ». - Відповідно до прийнятої стратегії розвитку мережі, ми плануємо збільшувати присутність бренду і відкривати нові аптечні супермаркети в інших регіонах України. Ми хочемо, щоб якомога більше українців отримали доступ до якісних товарах ».

Аптеки TAS
• Аптека TAS - мережа сучасних європейських аптек, які працюють у форматі міні фарм маркетів.
• Історія аптеки ТАS почалася з 2008 року, коли мережа аптек МП «Даша» увійшла до складу Групи «ТАС». У 2009 році компанія провела ребрендинг, в результаті якого змінилася назва, система візуалізації та цілісна ідеологія бренду.
• Сьогодні мережа ТАS нараховує 42 аптеки в 12 містах України.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua