Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/У 2011 році обсяг платежів СГ «ТАС» з агрострахування виріс на 64%
9 Лютого 2012

У 2011 році обсяг платежів СГ «ТАС» з агрострахування виріс на 64%

За попередніми результатами 2011 року обсяг страхових платежів СГ «ТАС» в сегменті агрострахування досяг 2653 тис. грн.

За попередніми результатами 2011 року обсяг страхових платежів СГ «ТАС» в сегменті агрострахування досяг 2653 тис. грн. Таким чином, приріст склав 64% або 1032 тис. грн в порівнянні з 2010 роком.

Значне збільшення платежів у цьому секторі, перш за все, обумовлено несприятливими для сільськогосподарської діяльності погодними умовами в минулому році. У 2010 році спостерігалася посуха в період сівби і появи сходів, що зумовило зростання інтересу фермерів до страхування озимих культур.

Дмитро Грицута, голова правління Страхової Групи «ТАС», зазначив: «У сільському господарстві ризики дуже високі, а збитки можуть виявитися настільки катастрофічними, що унеможливлять подальшу діяльність аграрника. Ринок сьогодні зростає, незважаючи на низький відсоток застрахованих земельних угідь, невідповідність об'єктів страхування вимогам, що висуваються страховиками, і недостатнє субсидування державою цього напряму. Наша задача, як однієї з небагатьох компаній, що страхують аграрні ризики на українському ринку, допомогти підприємцям в забезпеченні стабільності їхнього бізнесу і запропонувати гнучкі і найбільш оптимальні умови страхування ».

За даними Міжнародної фінансової корпорації, за результатами діяльності в 2010-2011 роках, СГ «ТАС» входить до ТОП-10 найбільш активних і системних страховиків у сфері агрострахування за кількістю укладених договорів, отриманих премій та виплачених відшкодувань.

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території Україні, де працюють близько 1200 штатних фахівців і понад 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» управляються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua