Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Група «ТАС» планує відкрити ще 20 аптек у 2012 році
6 Лютого 2012

Група «ТАС» планує відкрити ще 20 аптек у 2012 році

ТОВ «ТАС-Фарма» планує відкрити в 2012 році близько 20 аптек.

ТОВ «ТАС-Фарма», яке є частиною інвестиційно-фінансової Групи «ТАС», планує відкрити в 2012 році близько 20 аптек на території східної та південної України, а також у Київській області.

У цьому році 5 нових аптек під брендом TAS почнуть функціонувати в Донецьку, 5 - у Криму, ще 10 з'являться в столиці та Київській області. В кінці 2011 року були відкриті 2 аптеки в Алушті та Ірпені.

Валерій Гудзенко, генеральний директор ТОВ «ТАС-Фарма» (мережа аптек TAS), зазначив: «Компанія вірно визначила стратегію розвитку, і за підсумками 2011 року наш бізнес показує зростання. Обраний нами формат організації бізнесу - фарммаркети - є найбільш перспективним. Незважаючи на те, що основна частка аптек в Україні все ще відноситься до традиційних, аптечні супермаркети витісняють їх з ринку. При цьому важливо те, що у всіх точках продажу мережі TAS без винятку ми пропонуємо єдиний стандарт обслуговування та якості представлених товарів, зручне розташування аптек, централізовану систему закупівель, маркетингу та мерчандайзингу ».

Збільшення кількості аптек відбудеться за рахунок відкриття власних фарммаркетів. Крім того, в грудні 2011 року ТОВ «ТАС-Фарма» оголосила про намір придбати мережу з 10-15 аптек. Основними вимогами є наявність капітального будови, достатня площа для розміщення широкого асортименту товарів і висока інтенсивність трафіку в районі розміщення аптек.

Аптеки TAS
• Аптека TAS - мережа сучасних європейських аптек, які працюють у форматі міні фарм маркетів.
• Історія аптеки ТАS почалася з 2008 року, коли мережа аптек МП «Даша» увійшла до складу Групи «ТАС». У 2009 році компанія провела ребрендинг, в результаті якого змінилася назва, система візуалізації та цілісна ідеологія бренду.
• Сьогодні мережа ТАS налічує 45 аптек у 14 містах України.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua