Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Страховий бізнес Групи «ТАС» високо відзначений у рейтингу страховиків України
27 Січня 2012

Страховий бізнес Групи «ТАС» високо відзначений у рейтингу страховиків України

Журнал InsuranceTOP опублікував рейтинг компаній роздрібного страхового ринку України.

Журнал InsuranceTOP опублікував рейтинг компаній роздрібного страхового ринку України. Страхова група «ТАС» за підсумками перших трьох кварталів 2011 зайняла четверту позицію в списку з часткою ринку 4,8%.

СГ «ТАС» відноситься до групи системоутворюючих страховиків, тобто найбільших компаній, на частку яких припадає більше 1% сукупного обсягу страхування з рівнем виплат не менше 20%. Як зазначає видання, такі компанії активно платять страхові відшкодування, виконують норми законодавства, а також беруть участь у суспільному житті ринку.

Частка роздрібних страхових платежів у портфелі СГ «ТАС» за підсумками 9 місяців 2011 р. склала 69,9% (198 300 000 грн), роздрібних страхових виплат - 65,7% (87 млн ​​грн). Рівень виплат по роздрібному страховому портфелю склав 43,9%.

«СГ« ТАС »демонструє позитивну динаміку розвитку в році, що минає, збільшивши частку ринку. Компанія займає впевнену позицію у страховому бізнесі України, і все це завдяки високому рівню кваліфікації персоналу, якісно підібраному портфелю страхових продуктів та впровадженню сучасних технологій. Упевнений, що результати 2011 року підтвердять нашу позицію », - говорить голова правління страхової групи" ТАС "Дмитро Грицута.

Сергій Попенко, голова ради директорів Групи «ТАС» додає: «Підсумки рейтингу InsuranceTOP свідчать про стабільність і позитивну динаміку розвитку СГ« ТАС ». Фінансовий сектор, на який Група робить основні ставки в бізнесі, продовжує займати активну позицію на ринку. Ми раді, що наші послуги в даному сегменті високо оцінюються не тільки клієнтами, але і професійним співтовариством ».

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua