Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Контакт-центр СГ «ТАС» тепер працює на платформі CISCO UCCX
25 Січня 2012

Контакт-центр СГ «ТАС» тепер працює на платформі CISCO UCCX

Страхова група «ТАС» оптимізувала роботу контакт-центру.

Страхова група «ТАС» оптимізувала роботу контакт-центру, оснастивши його обладнанням відомої американської компанії CISCO Systems - світового лідера ринку мережевих і IP-технологій. Нововведення скоротять період реагування фахівців страховика на звернення споживачів та підвищать ефективність їхньої співпраці з компанією.

Перевагою нової платформи є більш гнучка маршрутизація вхідних дзвінків. Додаток також дозволяє контролювати робочий час операторів і розподіляти дзвінки згідно рівню їх компетенції.

З модернізацією обслуговування дзвінків СГ «ТАС» з'явилася нова функція для клієнтів, які повторно звернулися до кол-центру протягом 48 годин. Оновлена ​​система запам'ятає мову спілкування, який вибрав клієнт, і автоматично з'єднає його з тим же оператором. Таким чином, абоненту не доведеться пояснювати суть своєї проблеми ще раз.

Партнером проекту виступив лідер вітчизняного ринку мережевих та інформаційних технологій - компанія Інком, яка є офіційним представником CISCO Systems в Україні.

«Контакт-центр - ефективний інструмент побудови надійних відносин із споживачами. Основні функції його визначаються рівнем розвитку компанії і тим, яке місце в бізнесі страховик віддає таким складовим, як клієнтський сервіс, інформованість своїх страхувальників про продукти та можливість оперативного врегулювання страхових випадків. Додаток CISCO UCCX значно скорочує час обробки надійшли дзвінків і робить звернення в компанію максимально зручним для абонентів. Тепер ми зможемо надати допомогу клієнтові більш оперативно. Так вже давно працюють багато європейських компаній, до цих стандартів у бізнесі наближаємося і ми », - сказав голова правління Страхової Групи« ТАС »Дмитро Грицута.

Страхова Група «ТАС»
• Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 350 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1200 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.
• За 2010 рік компанією зібрано 347 млн ​​грн страхових премій, виплачено 126 млн грн страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного страхового пулу України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua