Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/Відбувся запуск проекту сертифікації фінансових консультантів СК «ТАС»
23 Січня 2012

Відбувся запуск проекту сертифікації фінансових консультантів СК «ТАС»

У грудні страхова компанія «ТАС» (страхування життя) провела перший етап масштабного освітнього проекту.

У грудні страхова компанія «ТАС» (страхування життя) провела перший етап масштабного освітнього проекту, що є частиною стратегії Групи «ТАС», - сертифікації співробітників своїх основних страхових партнерів: компаній «АссісТАС» і «ТАС-Фінанс Консалтинг». Проект спрямований на поглиблення знань у питаннях страхування життя та підвищення рівня кваліфікації фінансових консультантів.

Навчальна програма базувалася на національних та міжнародних досягненнях ринку страхування життя і складалася з 2 курсів по 5 модулів, кожен з яких представляв окремий розділ страхування. В процесі навчання були розглянуті міжнародний страховий досвід, законодавче регулювання страхової діяльності, методологія розробки страхових продуктів, основні тенденції на ринках Європи і України, специфіка та переваги страхування життя. Крім того, розглядалися основні бізнес-процеси страхова компанія «ТАС», наприклад, процес виписки договору страхування, врегулювання страхових подій, а також діяльність СК «ТАС» в цілому. Завдяки такій великій програмі навчання учасники проекту сертифікації отримали грунтовні та системні знання в сфері страхування, які дозволять їм ще більш впевнено орієнтуватися в особливостях фінансових інструментів і підвищать ефективність в роботі з кожним клієнтом.

Курс лекцій читали голова правління компанії Андрій Власенко, його заступник Ростислав Борисенко, а також керівники профільних підрозділів СК «ТАС», що мають багаторічний досвід роботи в сфері страхування життя. По завершенні навчання учасники, які успішно пройшли підсумкове тестування, отримали сертифікати.

Всі страхові посередники, які брали участь у першому етапі проекту, відзначили його актуальність і важливість отриманих знань у роботі фінансових консультантів. Компанія планує продовжити проект сертифікації в розширеному форматі та доповнити програму навчання новими модулями.

«У справжніх умовах ціна поліса сама по собі перестає бути вирішальним фактором при укладанні договору страхування. Клієнт хоче знати, за що він платить. А значить, більшу цінність набувають якісні страхові продукти та високі стандарти сервісу, які багато в чому залежать від людей, що працюють в компанії. Тому в цьому році ми особливо ретельно підійшли до питання професійної підготовки. Я переконаний, що таке інвестування в розвиток та підготовку прибутково, адже фінансові консультанти - одна з основних конкурентних переваг », - підкреслив Андрій Власенко, голова правління СК« ТАС ».

СК «ТАС»
• Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія« ТАС »- найбільша вітчизняна компанія зі страхування життя, яка працює на українському ринку з 2000 року. Входить до Групи «ТАС».
• Сьогодні у СК «ТАС» працює понад 100 штатних співробітників. Основними партнерами компанії з надання послуг страхування життя є одні з найуспішніших посередників на ринкестрахованія: ТОВ «АссісТАС» та ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг». Також у СК «ТАС» є власна Агентська мережа, яка налічує 18 агентств і більш ніж 300 консультантів.
• Обсяг статутного капіталу СК «ТАС» складає 46,31 млн. грн., Обсяг резервів - 396,729 млн. грн.
• СК «ТАС» є членом Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ) і Асоціації маркетингових досліджень у страхуванні життя (LIMRA).
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua