Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Прес-центр/Новини та прес-релізи/АТ «ТАСкомбанк» став розрахунковим банком платіжної системи «ІнтерПейСервіс»
19 Січня 2012

АТ «ТАСкомбанк» став розрахунковим банком платіжної системи «ІнтерПейСервіс»

АТ «ТАСкомбанк» і внутрішньодержавна небанківська платіжна система «ІнтерПейСервіс» в особі фінансової компанії ПрАТ «Запоріжзв'язоксервіс» уклали договір про співпрацю, згідно з яким «ТАСкомбанк» виконує функцію розрахункового банку платіжної системи.

АТ «ТАСкомбанк» і внутрішньодержавна небанківська платіжна система «ІнтерПейСервіс» в особі фінансової компанії ПрАТ «Запоріжзв'язоксервіс» уклали договір про співпрацю, згідно з яким «ТАСкомбанк» виконує функцію розрахункового банку платіжної системи.
«Головними критеріями при виборі банку стали професіоналізм та вміння розробляти і впроваджувати нестандартні банківські продукти з урахуванням специфіки роботи небанківських платіжних систем. Перші місяці роботи також підтвердили надійність, гарну репутацію, високий рівень автоматизації і швидкість обробки платежів при наданні послуг, що, безумовно, важливо для нашої системи », - прокоментувала голова ради ВНПС« ІнтерПейСервіс »Світлана Іванівна Заваліна.
ВНПС «ІнтерПейСервіс» забезпечує можливість оплати послуг мобільного зв'язку, операторів кабельного і супутникового телебачення, страхування, податкових, комунальних та інших платежів. Кількість членів платіжної системи постійно зростає, серед них найбільші компанії національного масштабу, які здійснюють послуги прийому платежів від населення.
«Щоб стати розрахунковим банком платіжної системи, ми розробили комплекс заходів у відповідності з вимогами і високими стандартами обслуговування ВНПС« ІнтерПейСервіс ". Ми раді ефективній співпраці і плануємо далі розвивати такі проекти », - зазначив Станіслав Победимський, заступник голови правління АТ« ТАСкомбанк ».

«ТАСкомбанк»

• АТ «ТАСкомбанк» було засновано в 1989 році, в 2004 банк приєднався до фінансово-промишленнойгруппе «ТАС», з 2011 - займає лідируючі позиції в 4-й групі банків за класифікацією НБУ.
• АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АТ «АБ« Бізнес Стандарт »(публічне) має повну ліцензію НБУ № 84 від 25.10.2011 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках.
• Станом на 01.10.2011 активи банку складають 2108800000 грн, кредитно-інвестиційний портфель - 935 300 000 грн, власний капітал - 189,6 млн грн.
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua