Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

19 Жовтня 2018

ТАСКОМБАНК завершив процес об’єднання з ВіЕс Банком та оголосив його результати!

За підсумками об’єднання фінансових закладів, що входять у Групу «ТАС», регулятивний капітал АТ «ТАСКОМБАНК» зріс на 46% — до 2,1 млрд. гривень, а кредитний портфель перевищив 13,8 млрд. гривень. На обслуговування в ТАСКОМБАНК перейшло більш ніж 27 тисяч клієнтів — як фізичних, так і юридичних осіб. Також на 30% зросла регіональна мережа ТАСКОМБАНКУ, що на сьогодні нараховує 109 відділень у 44-и містах України.

19 Жовтня 2018

Антимонопольний комітет надав дозвіл Сергію Тігіпку на придбання акцій ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському»

Сьогодні, 19 жовтня 2018 року,  Антимонопольний комітет України опублікував рішення щодо надання дозволу акціонеру Групи «ТАС» Сергію Тігіпку на опосередковане придбання понад 50% акцій ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському»  (м. Київ)
18 Жовтня 2018

УКРАЇНЦІ ВИЗНАЛИ СТРАХОВУ ГРУПУ «ТАС» НАЙКРАЩИМ СТРАХОВИКОМ КРАЇНИ

Страхова група «ТАС» стала лідером вибору українців в рамках проекту «Українська народна премія», здобувши переконливу перемогу в номінації «Найкраща страхова компанія країни – 2018».
16 Жовтня 2018

С. ТІГІПКО: «Ми впевнені в перспективності українського ринку для розвитку бізнесу»

Група ТАС має наміри продовжувати активні інвестиції в фінансовий сектор, розвивати інноваційні технології та нарощувати кредитування корпоративного сектору. Про це Голова Правління ТАСКОМБАНКУ С. Тігіпко заявив на відкритті щорічного банківського форуму KRIEK (CIS BANKERS) Ukrainian Banking Forum
16 Жовтня 2018

ВіЕс Банк приєднався до ТАСКОМБАНКУ

12 жовтня 2018 року (далі – Дата приєднання) правонаступником всього майна, всіх прав та обов’язків Публічного акціонерного товариства «ВіЕс Банк» стало АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» внаслідок реорганізації* шляхом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК». 16 жовтня 2018 року Загальні збори акціонерів обох банків затвердили відповідне рішення. З Дати приєднання АТ «ТАСКОМБАНК» у порядку правонаступництва набуло всіх прав за переданими йому ПАТ «ВіЕс Банк» активами (включаючи права за договорами забезпечення, у тому числі поруки), а також набуло обов’язків боржника за вимогами кредиторів (вкладників) за переданими зобов’язаннями без необхідності внесення змін до відповідних договорів.
27 Вересня 2018

Рейтинг Universal Bank на тому ж рівні надійності банківських депозитів - найвищий

Агентство “Кредит-рейтинг” підтвердило найвищий рівень надійності банківських вкладів Universal Bank з оцінкою “5”
25 Вересня 2018

monobank подолав наступну сходинку - 450 000 карток

Step by step...Прокладаємо наші шляхи строкатими дорогами до мети
24 Вересня 2018

Другий реліз «TAS2U» вже доступний для користувачів

«TAS2U» — це абсолютно новий додаток, що поєднує сервіси, які пропонують IT-компанії з класичним інтернет-банкінгом. Тут можна здійснювати платежі й Р2Р-перекази (переказ грошових коштів з картки на картку), навіть не будучи клієнтом ТАСКОМБАНКУ.
20 Вересня 2018

Стандарт Рейтинг: депозит «Стабільний» ТАСКОМБАНКу — кращий класичний вклад

Рейтингове агентство «Стандарт Рейтинг» опублікувало дослідження ринку депозитів для населення та назвало кращі вклади у кількох номінаціях.
Архів: