Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

29 Березня 2017

Онлайн-кредити і партнерство з інтернет-магазинами - драйвери зростання «КредитМаркет»

Ключовими драйверами зростання кредитування від «КредитМаркет» в компанії називають видачу інноваційних форм онлайн-кредитів і співпрацю з інтернет-магазинами.
29 Березня 2017

Олександр Чумак: ТАСкомбанк активно кредитує малий і середній бізнес, тим самим підтримує розвиток економіки нашої країни

Олександр Чумак, заступник голови правління АТ "ТАСкомбанк" у напрямку МСБ, розповів газеті «Бізнес» про особливості фінансування малого і середнього бізнесу та переваги обслуговування в Банку.
23 Березня 2017

ТАСКОМБАНК вдосконалив сервіси дистанційного обслуговування корпоративних клієнтів

Відтепер клієнти ТАСКОМБАНКу, які користуються сервісами дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» і «ТАС Mobile», отримали доступ до нового функціоналу.
13 Березня 2017

Підсумки діяльності СК «ТАС» за 2016 рік

Страхова компанія «ТАС» підвела підсумки роботи за 2016 рік.
7 Березня 2017

СЕРГІЙ ТІГІПКО: ми інвестували й будемо інвестувати в Україну

У Києві відбувся один з найбільших банківських заходів — 5-й CIS Вankers — Український банківський форум. У Форумі взяли участь перші особи провідних українських й іноземних банків, Національного банку України, авторитетні експерти фінансово-банківського ринку. Учасники Форуму обмінялись думками щодо останніх подій та тенденцій на банківському ринку України, потенціалу його розвитку в коротко- та середньостроковій перспективах.
2 Березня 2017

ТАСКОМБАНК здійснює виплати вкладникам неплатоспроможного Платинум Банку

АТ «ТАСКОМБАНК» з 1 березня розпочав виплати вкладникам, признаного неплатоспроможним ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК» через автоматизовану систему виплат Фонду гарантування вкладів.
2 Березня 2017

Обсяг виплат СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за лютий перевищив 13,58 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених протягом лютого 2017 року. Так, згідно з офіційною статистикою компанії, лише за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) та полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілки») СГ «ТАС» було відшкодовано 13 582 788 грн. Зокрема, за договорами КАСКО компанія виплатила своїм клієнтам 4 238 600 грн. Відповідно, за полісами «автоцивілки» потерпілим було виплачено в лютому 9 344 187 грн.
1 Березня 2017

Конкурс "Моя майбутня професія" від Страхової компанії "ТАС"

А Ваша Дитина вже робить перші кроки до професії своєї мрії?

Давайте їй в цьому допоможемо!

Страхова компанія "ТАС" запрошує прийняти участь в фотоконкурсі та отримати можливість відвідати місто професій!

28 Лютого 2017

ТАСКОМБАНК зміцнив позиції у ТОР-10 рейтингу надійності банківських депозитів

За підсумками Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг», АТ «ТАСКОМБАНК» посів 7 місце у десятці банків з найвищою з можливих рейтингів надійності депозитів за підсумками 4 кварталу 2016 року, поліпшивши свої позиції на 2 пункти порівняно з попереднім періодом.
Архів: