Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

20 Квітня 2017

Відбулися річні загальні Збори акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК»

20 квітня 2017 року на річних загальних Зборах акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК» було прийнято низку важливих рішень. Зокрема – затверджено річний звіт та баланс АТ «ТАСКОМБАНК» за 2016 рік, схвалено звіти Правління та Спостережної ради АТ «ТАСКОМБАНК», розглянуто висновки зовнішнього аудитора про підтвердження річної фінансової звітності АТ «ТАСКОМБАНК» за 2016 рік та інші питання порядку денного.
12 Квітня 2017

СГ «ТАС» − безперечний лідер серед страховиків у восьми регіонах України

Згідно з рейтингом Insurance TOP за результатами 2016 року Страхова група «ТАС» увійшла в п‘ятірку найкращих страховиків у 21 регіоні України з 24. При цьому у восьми областях компанія утримує безперечне лідерство, посідаючи першу сходинку рейтингової таблиці. Таким чином, за кількістю перших місць в регіонах Страхова група «ТАС» досягла найвищих показників серед найбільших страховиків країни.
11 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК запустив унікальну мультивалютну кредитно-дебетну картку — WEEKEND CARD

Прагнучи забезпечити своїх клієнтів максимально зручними і корисними у повсякденному житті продуктами і сервісами, ТАСКОМБАНК запустив нову унікальну в своєму роді мультивалютну кредитно-дебетну картку — WEEKEND CARD.
10 Квітня 2017

Відтепер «автоцивілку» від СГ «ТАС» можна буде придбати і у відділеннях «Ощадбанку»

Страхова група «ТАС» з метою забезпечення надійним страховим захистом клієнтів навіть у найвіддаленіших куточках України уклала договір про співпрацю з «Ощадбанком», що має найбільш розгалужену мережу відділень по всій території країни.
5 Квітня 2017

СГ «ТАС» посіла друге місце в рейтингу «Автостраховик року»

Авторитетний журнал «Бізнес» опублікував традиційний рейтинг фінансових установ «Фінансовий Оскар». Як свідчать дані рейтингу, менш ніж за півроку з часу проведення попереднього дослідження Страхова група «ТАС» не лише утримала провідні позиції серед автостраховиків країни, але й покращила свої результати, піднявшись на одну сходинку в рейтинговій таблиці та посівши в ній друге місце.
4 Квітня 2017

«Фінансовий Оскар - 2016»: Сергій Тігіпко - Банкір року

Переможцем в номінації "Банкір року", найпрестижнішої номінації рейтингу «Фінансовий Оскар - 2016», став успішний банкір і бізнесмен Сергій Тігіпко. 

4 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК увійшов до трійки лідерів у номінації «Корпоративний партнер»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки ХХ фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар – 2016», в якому визначив кращих представників банківського та страхового ринків України.
3 Квітня 2017

Universal Bank вчергове підтвердив депозитний та кредитний рейтинги

31 березня 2017 року агенція «Кредит-Рейтинг» оголосила результати чергового перегляду депозитних рейтингів банківських установ. З радістю повідомляємо Вам, що Universal Bank вчергове підтвердив найвищу надійність депозитів, отримавши незмінну оцінку "5": таку високу позицію в рейтингу наш Банк займає вже восьмий рік поспіль, що свідчить про надійність банку та його депозитних програм.
29 Березня 2017

Торговий еквайринг – новий сервіс для бізнес-клієнтів від Universal Bank

З радістю повідомляємо, що відтепер Ви можете скористатися зручною та вигідною послугою торгового еквайрингу від Universal Bank, яка передбачає встановлення в торгово-сервісних мережах наших бізнес-клієнтів сучасних POS-терміналів, що підтримують всі види розрахунків.
Архів: