Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng  | Рус 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

16 Жовтня 2018

ВіЕс Банк приєднався до ТАСКОМБАНКУ

12 жовтня 2018 року (далі – Дата приєднання) правонаступником всього майна, всіх прав та обов’язків Публічного акціонерного товариства «ВіЕс Банк» стало АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» внаслідок реорганізації* шляхом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК». 16 жовтня 2018 року Загальні збори акціонерів обох банків затвердили відповідне рішення. З Дати приєднання АТ «ТАСКОМБАНК» у порядку правонаступництва набуло всіх прав за переданими йому ПАТ «ВіЕс Банк» активами (включаючи права за договорами забезпечення, у тому числі поруки), а також набуло обов’язків боржника за вимогами кредиторів (вкладників) за переданими зобов’язаннями без необхідності внесення змін до відповідних договорів.
27 Вересня 2018

Рейтинг Universal Bank на тому ж рівні надійності банківських депозитів - найвищий

Агентство “Кредит-рейтинг” підтвердило найвищий рівень надійності банківських вкладів Universal Bank з оцінкою “5”
25 Вересня 2018

monobank подолав наступну сходинку - 450 000 карток

Step by step...Прокладаємо наші шляхи строкатими дорогами до мети
24 Вересня 2018

Другий реліз «TAS2U» вже доступний для користувачів

«TAS2U» — це абсолютно новий додаток, що поєднує сервіси, які пропонують IT-компанії з класичним інтернет-банкінгом. Тут можна здійснювати платежі й Р2Р-перекази (переказ грошових коштів з картки на картку), навіть не будучи клієнтом ТАСКОМБАНКУ.
20 Вересня 2018

Стандарт Рейтинг: депозит «Стабільний» ТАСКОМБАНКу — кращий класичний вклад

Рейтингове агентство «Стандарт Рейтинг» опублікувало дослідження ринку депозитів для населення та назвало кращі вклади у кількох номінаціях.
14 Вересня 2018

СГ «ТАС» УВІЙШЛА В ТОП-5 СТРАХОВИКІВ КРАЇНИ У 20 РЕГІОНАХ

За даними видання Insurance TOP, за підсумками І півріччя 2018 року Страхова група «ТАС» увійшла до «п’ятірки» найкращих страховиків в 20 областях України з 24-х. При цьому безперечним лідером СГ «ТАС» стала у 10 регіонах країни.
10 Вересня 2018

ТАСКОМБАНК увійшов до трійки лідерів рейтингу надійності депозитів

10 вересня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». Свої позиції в ТОП-3 рейтингу підтвердив ТАСКОМБАНК.
7 Вересня 2018

Підтверджено найвищий депозитний рейтинг ПАТ «ВіЕс Банк»

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності депозитів ПАТ «ВіЕс Банк» на рівні «5» (найвища надійність), що характеризує банк як стабільний та мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових або економічних факторів.
6 Вересня 2018

СГ «ТАС» УВІЙШЛА В ТОП-3 СТРАХОВИКІВ КРАЇНИ ЗА ОБСЯГОМ ЧИСТИХ ПЛАТЕЖІВ

Страхова група «ТАС» продовжує зміцнювати свої позиції серед лідерів ринку страхування України. Саме про це свідчать рейтинги, оприлюднені авторитетним спеціалізованим виданням Insurance TOP за підсумками перших шести місяців поточного року.
Архів: