Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Фільтр
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

3 Липня 2017

Майже всі відділення ТАСКОМБАНКУ відновили обслуговування клієнтів

Станом на ранок понеділка, 3 липня, відновлено часткове обслуговування клієнтів практично у всіх відділеннях ТАСКОМБАНКУ у великих містах і обласних центрах.
30 Червня 2017

Важлива інформація щодо роботи СК "ТАС"

Шановні клієнти і партнери!

Як Вам відомо, 27 червня відбулася кібератака на найбільші фінансові установи та підприємства України. У зв'язку з цим, виникли деякі технічні складнощі із існуючими бізнес-процесами та інформаційними системами Компанії.
29 Червня 2017

Важливе інформацйне повідомлення від СГ "ТАС"

Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що внаслідок кібератаки 27 червня в компанії виникли певні технічні перебої в роботі деяких інформаційних систем. Наразі усі регіональні офіси обслуговування клієнтів Страхової групи «ТАС» по всій Україні працюють в штатному режимі, врегульовуючи страхові випадки та оформлюючи договори страхування.

21 Червня 2017

Генеральний партнер Одеського міжнародного кінофестивалю — АТ «ТАСКОМБАНК» збільшив призовий фонд для переможців національної конкурсної програми

20 червня відбулася перша прес-конференція 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю , учасниками якої стали президент ОМКФ Вікторія Тігіпко, генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич, т. в. о. голови правління АТ «ТАСКОМБАНК» Катерина Мелеш, директор телеканалу «Україна» Вікторія Корогод, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, програмний директор ОМКФ Антельм Відо та модератор заходу, програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк.
20 Червня 2017

ФК «ЦФР» оновила загальні умови отримання кредитів

ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ КредитМаркет), як учасник фінансового ринку України, дотримується в своїй діяльності вимог та норм діючого законодавства України, нормативних документів органів державного регулювання та внутрішніх стандартів діяльності
15 Червня 2017

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ АТ «СК «ТАС» (ПРИВАТНЕ)

У зв’язку з приєднанням до АТ «СК «ТАС» (приватне) анульована ліцензія ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА»
13 Червня 2017

ТАСКОМБАНК — у ТОП-5 лідерів по роботі з клієнтами малого та середнього бізнесу

12 червня тижневик «БІЗНЕС» опублікував рейтинги кращих банків для клієнтів малого та середнього бізнесу, у якому ТАСКОМБАНК увійшов у ТОП-5 відразу кількох номінацій.
6 Червня 2017

СГ «ТАС» - визнаний лідер страхового ринку у дев‘яти регіонах України

При цьому в деяких регіонах відрив Страхової групи «ТАС» від страховиків, що посіли другу сходинку рейтингу, був просто колосальним! 
6 Червня 2017

Екатерина Мелеш: «Почему растет ТАСКОМБАНК?»

Среди банков, которые продолжают развиваться на рынке и получают прибыль, ТАСКОМБАНК – один из самых динамичных игроков. Активы банка за год выросли вдвое, притом что в целом кредитный портфель банковской системы сокращается, а многие банки продолжают закрывать отделения. За счет каких инструментов и зачем это делает ТАСКОМБАНК, а также о планах учреждения в этом году рассказала и.о. председателя правления ТАСКОМБАНКА Екатерина Мелеш.
Архів: