Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Про Нас/Соціальні проекти і благодійність

«СІЛЬСЬКА ШКОЛА»

School.JPG

Професіоналізм вчителів та їх добробут, технічно-матеріальне забезпечення освітніх закладів, створення належних умов для вчителів та учнів – ось складові успішного навчання в школі.

Реалізація проекту: здійснення ремонтно-відновлювальних робіт по заміні, старих непридатних до використання, вікон на сучасні; надання допомоги з оновлення матеріальної бази школи для покращення навчального процесу, фізичного та культурного розвитку дітей. 

  «ДИТЯЧИЙ САДОЧОК»

Children.JPG

Допомога дітям та турбота про їхнє майбутнє це один із пріоритетних напрямків роботи Фонду. Ми вирішили облаштувати життя маленького громадянина в сільських дитячих садочках таким чином, щоб йому там було цікаво і затишно протягом дня.

Реалізація проекту: державних коштів недостатньо, щоб підтримувати дошкільні заклади на сучасному рівні. Матеріальна база дошкільних закладів не поновлювалась десятки років. Батьки вимушені за власні кошти купувати постільну білизну, робити ремонти, купувати іграшки та інше. Є проблеми з побутовою технікою, меблями, технічними засобами. 

«Сільські ради» 

Village.JPG

В межах цього проекту Фонд допомагає сільським радам вирішувати нагальні проблемні питання, які стосуються всієї громади: освітлення вулиць, огорожа кладовища, будівництво дитячих майданчиків, реконструкція пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, придбання технічних засобів зв’язку, комп’ютерної техніки, господарського інвентарю, облаштування приміщень сільських рад.

 «ЗДОРОВ’Я»

Health.jpg

На впровадження відчутних змін та реформ в сфері медицини потрібен час. Інколи життя людини залежить від елементарних речей – наявності ліків, фахівців, медичного обладнання, транспорту, палива.

Реалізація проекту: Фондом вирішено підтримати фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії сільських і селищних рад. Зокрема, підтримка зазначених медичних закладів здійснюється шляхом придбання та передачі в користування ліків першої медичної допомоги, медичного обладнання (тонометр, глюкометр та інш.), забезпечення фельдшерів медичними сумками, які укомплектовані ліками та приладами, а також надання допомоги у проведенні ремонтних робіт та облаштування лікувальних закладів.