Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

Фільтр
ID:  по 
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

21 Грудня 2019

СГ «ТАС» ВПЕВНЕНО ЛІДИРУЄ В «АВТОЦИВІЛЦІ» ТА АВТОСТРАХУВАННІ В ЦІЛОМУ З НАЙВИЩИМ ТЕМПОМ ПРИРОСТУ ЗА ПІДСУМКАМИ 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ

Стабільність – доказ майстерності, саме цей принцип покладено в основу діяльності Страхової групи «ТАС». Націлена на тривалі стосунки зі своїми клієнтами, компанія особливої уваги приділяє збільшенню присутності на ринку та залученню нових клієнтів через стабільні та швидкі виплати, а також високий рівень якості обслуговування.

Так, згідно з оприлюдненими даними авторитетного видання Insurance TOP щодо підсумків роботи страхового ринку України за 9 місяців 2019 року, Страхова група «ТАС» вже традиційно утримує лідерські позиції на ринку автострахування.

19 Грудня 2019

CFO «КредитМаркет» очолив ТОП-10 фінансових директорів України

14 грудня 2019 року відбулося нагородження переможців народного рейтингу «Кращий фінансовий директор 2019 року». Організаторами рейтингу виступили CFO CLUB UKRAINE, журнал SBR та Ліга фінансових директорів України.
18 Грудня 2019

ТАСКОМБАНК спільно з GetMarket розвиватиме проекти відновлюваної енергетики в Україні

ТАСКОМБАНК та GetMarket розпочали спільну роботу в рамках онлайн-платформи для багатосторонньої підтримки підприємств, які є гравцями ринку відновлюваної електричної енергії в Україні.

13 Грудня 2019

Нагородження monobank | Universal Bank на PSM Awards 2019

Друзі, зі старту нашого проекту monobank | Universal Bank, ми щорічно присутні на церемонії нагородження кращих гравців українського ринку FinTech і e-commerce, яку проводить експертне видання PaySpace Magazine.
6 Грудня 2019

ТАСКОМАНК виступив спонсором благодійного футбольного матчу «Кубок Захисника»

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України відбувся четвертий благодійний матч «Кубок Захисника» з міні-футболу. Спонсором футбольного турніру виступив ТАСКОМБАНК.
2 Грудня 2019

Стандарт-Рейтинг: ТАСКОМБАНК у ТОП-3 банків із найбільш надійним рівнем депозитів

2 грудня 2019 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». ТАСКОМБАНК, як і раніше, залишається єдиним банком з українським капіталом у ТОП-3 банків з найбільш надійним рівнем депозитів.
26 Листопада 2019

Universal Bank у ТОП-5 рейтингу надійності банків України

З радістю повідомляємо, що за версією видання «Деньги» Universal Bank увійшов до ТОП-5 рейтингу надійності середніх роздрібних банків України, який був сформований в рамках комплексного дослідження “Рейтинг банків – 2019” за підсумками 3 кварталу 2019 року.
22 Листопада 2019

Два роки monobank - першого в Україні мобільного банку

Сьогодні проекту monobank виповнилося 2 роки. Чудова дата з не менш видатними досягненнями.
19 Листопада 2019

Universal Bank перший в рейтингу наднадійних банків України за версією видання «Личный счет»

З радістю повідомляємо Вам, що у листопаді 2019 року Universal Bank зайняв перше місце в рейтингу наднадійності банків за версією видання «Личный счет» №10, 2019.
11 Листопада 2019

Загальний чистий прибуток усіх компаній Групи «ТАС» збільшився на 85%

Про це заявив акціонер Групи «ТАС» Сергій Тігіпко під час бізнес-зустрічі команди ТАСКОМБАНКУ з клієнтами VIP-корпоративного і Private бізнесу, яка традиційно була присвячена обговоренню ситуації на фінансовому ринку, останніх новин та планів розвитку як банку, так і всієї Групи «ТАС».

5 Листопада 2019

Клієнтів monobank 1,5 мільйона

Дуже цікаве число “1,5” та стільки фактів пов'язано з ним:
30 Жовтня 2019

За підсумками 9 місяців роботи ТАСКОМБАНК збільшив сукупний дохід на 25%

ТАСКОМБАНК закінчив III квартал 2019 року із сукупним доходом 335 млн грн, що на 25% перевищує результат банку за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток банку за 9 місяців 2019 року склав 327 млн грн.

23 Жовтня 2019

«КредитМаркет» став ще ближче до клієнтів

«КредитМаркет» продовжує розвиток мережі відділень, щоб стати ближче до клієнтів та забезпечити доступність кредитних продуктів і сервісів, якість і комфорт обслуговування.
22 Жовтня 2019

На Rail Cargo Business Forum Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОБАНК» Володимир Дубєй розповів про можливості фінансування залізничного транспорту

10 жовтня 2019 року Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимир Дубєй виступив з доповіддю на Rail Cargo Business Forum, який зібрав ком'юніті для обговорення майбутніх залізничних перевезень в Україні.
15 Жовтня 2019

monobank platinum — коли хороше стає кращим

monobank | Universal Bank представив новий продукт — monobank platinum. У цьому продукті зібрано все найбільш передове, що є в сучасному світі фінансових сервісів.
10 Жовтня 2019

ТАСКОМБАНК взяв участь у ювілейному Wizz Air Kyiv City Marathon!

5-6 жовтня співробітники ТАСКОМБАНКУ взяли участь у забігах 10th Wizz Air Kyiv City Marathon. Цього року марафон об’єднав понад 17 000 учасників як з України, так і з-за кордону і вперше проходив на кількох локаціях. Протягом двох днів 39 учасників з команди ТАСКОМБАНКУ подолали дистанції від 4,2 км до напівмарафону —21 км.

2 Жовтня 2019

Apple Pay стає доступним для власників карток Visa ТАСКОМБАНКУ

З 1 жовтня 2019 року власники карток Visa, емітованих ТАСКОМБАНКОМ, отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним та особистим платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.


1 Жовтня 2019

«КредитМаркет» долучився до однієї з найбільших виставок сільськогосподаpської техніки в Україні

З 25 по 28 вересня 2019 року «КредитМаркет» взяв участь у VII Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2019, яка проводилась у м. Кропивницький. Загальна кількість становила 585 компаній-експонентів та біля 500 учасників Покровського ярмарку.   
30 Вересня 2019

Тренінг по фінансовій грамотності для вихованців Дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія»

На сьогоднішній день навчання фінансової грамотності - одна з важливих завдань соціуму. Фінансова грамотність - це базова складова фінансової культури, яка включає в себе знання, навички, вміння у фінансовій сфері, формування яких визначає здатність людини ефективно виконувати різні соціально-економічні ролі.
19 Вересня 2019

СГ «ТАС» СТАЛА ЛІДЕРОМ РИНКУ В 10 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

За даними рейтингу Insurance TOP, за підсумками І півріччя Страхова група «ТАС» стала беззаперечним лідером страхового ринку у 10 областях України з 24.
17 Вересня 2019

«Охоронець КредитМаркет» - ефективний захист від втрати цінних речей

Мережа «КредитМаркет» і компанія «mySafety» вже більше 7-ми років успішно співпрацюють у сфері надання послуги «Охоронець КредитМаркет», за допомогою якої клієнти отримують можливість повернути свої цінні речі в разі їх втрати, а також заблокувати SIM-карту при втраті мобільного телефону. За цей час майже 12 000 клієнтів скористалися цією актуальною послугою, мета якої - забезпечити захист важливих речей.
17 Вересня 2019

Стандарт-Рейтинг: ТАСКОМБАНК у ТОП-3 банків із найбільш надійним рівнем депозитів

16 вересня 2019 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підбило підсумки «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». ТАСКОМБАНК, як і раніше, залишається єдиним банком з українським капіталом у ТОП-3 банків з найбільш надійним рівнем депозитів.
11 Вересня 2019

Благодійність в monobank - рятуємо дитячі життя

Друзі, сьогодні ви врятували дитяче життя!

Кожного першого числа місяця, вибираючи категорії кешбеку в додатку monobank, ви замислюєтеся: "вибирати благодійний кешбек ?"  

28 Серпня 2019

Динаміка приросту депозитного портфелю в першому півріччі 2019 року

Згідно зі статистикою НБУ, за підсумками першого півріччя 2019 року monobank | Universal Bank зайняв перше місце за динамікою приросту депозитного портфелю фізичних осіб (+ 64%). Та друге за абсолютним приростом цього ж показника.
28 Серпня 2019

ТАС24 - БІЗНЕС №2 у рейтингу найкращих онлайн-банків для підприємців

Бізнес-портал delo.ua провів опитування серед експертів і читачів - який онлайн-банк сьогодні є найкращим в країні для обслуговування малого та середнього бізнесу.

14 Серпня 2019

В Universal Bank підвищено кредитний рейтинг до максимального рівня uaAAA

За даними агентства Кредит Рейтинг - Universal Bank підвищено кредитний рейтинг до рівня uaAAA
12 Серпня 2019

Кредитний рейтинг ФК «Центр Фінансових Рішень» визначено на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом

8 серпня 2019 року рейтинговий комітет Незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» прийняв рішення про присвоєння рейтингу випуску облігацій серії «L» і «M» ТОВ «ФК «ЦФР» на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом. Рейтинги облігацій серій «E-H», «I-J» і «K» підтверджені також на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом.
9 Серпня 2019

Відтепер підключитися до онлайн-сервісу «Likar Online» можна у відділеннях «КредитМаркет»

Мережа «КредитМаркет» розпочала співпрацю з онлайн-сервісом «Likar Online», метою якого є забезпечення цілодобового онлайн-доступу користувачів до термінових консультацій кваліфікованих лікарів.
8 Серпня 2019

Кредитні рейтинги випускам облігацій АТ «ТАСКОМБАНК» присвоєні на рівні uaААА

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про присвоєння на рівні uaААА довгострокових кредитних рейтингів випускам іменних процентних незабезпечених облігацій АТ «ТАСКОМБАНК» серії G на загальну суму 100 млн грн й серії H на загальну суму 100 млн грн. Прогноз рейтингів – стабільний.

2 Серпня 2019

Чистий прибуток Universal Bank I Monobank в I півріччі зріс в 5,7 разів

Чистий прибуток Monobank I Universal Bank в першому півріччі 2019 року становить 268,46 млн грн, що в 5,7 раз перевищує прибуток ніж аналогічний період минулого року.
2 Серпня 2019

«Кредит-Рейтинг» підтвердив найвищий рівень надійності вкладів АТ «ТАСКОМБАНК»

30 липня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про результати перегляду рейтингів надійності банківських вкладів (депозитів), присвоєних раніше українським банкам.

1 Серпня 2019

ОБСЯГ ПРЕМІЙ СГ «ТАС» ПЕРЕВИЩИВ МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ

Страхова група «ТАС» встановила черговий рекорд в продажах: за підсумками січня – липня обсяг залучених компанією платежів перевищив 1 мільярд гривень.
1 Серпня 2019

Найвища оцінка надійності депозитів

За даними агентства Кредит-Рейтинг на 30.07.2019, Universal Bank вчергове отримав оцінку “5”, підтвердивши найвищу надійність депозитів.
24 Липня 2019

Фінтех-стартап MyCredit залучив інвестиції в розмірі 3 млн $ від фінансової групи "ТАС"

FinTech-стартап MyCredit в рамках раунду А залучив  інвестиції в розмірі 3 млн $. Лід-інвестором раунду виступила фінансова група "ТАС"
23 Липня 2019

АТ «ТАСКОМБАНК» відкрив новий напрямок обслуговування клієнтів — послугу електронного факторингу

Між АТ «ТАСКОМБАНК» та одним із ключових гравців ринку цифрової техніки України було укладено Договір факторингу. З урахуванням особливостей ринку, де здійснює діяльність Клієнт, було прийнято рішення розпочати співпрацю на підставі електронних документів, з використанням електронно-цифрового підпису.
12 Липня 2019

Сьогодні відбудеться урочиста церемонія відкриття 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю

Офіційне відкриття ювілейного кінофестивалю відбудеться в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Вже традиційно перед урочистостями гості та учасники 10-го ОМКФ пройдуть Червоною доріжкою ювілейного ОМКФ. Ведучими церемоній Відкриття (12 липня) та Закриття (20 липня) стануть телеведуча, акторка, журналістка Яніна Соколова та телеведучий Олег Панюта
8 Липня 2019

ТАСКОМБАНК долучився до благодійної ініціативи «Подаруй речам друге життя»

ТАСКОМБАНК провів акцію зі збору речей для гуманітарної допомоги сім’ям із соціально вразливих категорій, а також населення та військових у зоні бойових дій. Ініціативу було реалізовано завдяки партнеру — благодійному магазину «Ласка».

3 Липня 2019

НБУ визначив 14 системно важливих банків України

Національний банк визначив перелік системно важливих банків відповідно до оновленої методології, яка дала змогу значно розширити кількість таких банків.
2 Липня 2019

Універсал Банк змінюється, щоб йти в ногу з часом

Тренд на зменшення кількості відділень з метою інвестування в дистанційні канали обслуговування - майбутнє банківського сектора. І той хто швидше прийме ці зміни, той і залишиться у виграші.
2 Липня 2019

ТАСКОМБАНК увійшов до переліку системно важливих банків України

Національний банк України визначив новий перелік системно важливих банків згідно з яким ТАСКОМБАНК визнано системним банком.

27 Червня 2019

ТАСКОМБАНК – № 1 у номінації «Збалансоване управління» 2018 р.

25 червня 2019 року в Києві відбулася церемонія нагородження переможців за результатами І Всеукраїнського проекту «Банки та фінансові установи України 2018: гідні, надійні, успішні». Організаторами події виступили Видавничий Дім «Україна Бізнес» спільно з «Асоціацією Українських Банків». В рамках проекту ТАСКОМБАНК було нагороджено Дипломом за перемогу в номінації «Збалансоване управління» та значний внесок у розвиток благодійних проектів.
11 Червня 2019

Фінансування переможців державних тендерів - чергова корисна інновація ТАС24 Бізнес

ТАС24 Бізнес створив новий продукт “Фінансування переможців державних закупівель”, який дозволить малим та середнім підприємствам брати участь в державних тендерах і отримувати гроші одразу після перемоги.
7 Червня 2019

ТАСКОМБАНК: «Поділитися життям може кожен»

6 червня 2019 року ТАСКОМБАНК спільно з Благодійним фондом «Таблеточки» і КНП «Київський міський центр крові» провів благодійну акцію зі збору крові.
27 Травня 2019

27-й «Пробіг під каштанами» разом з Universal Bank

26 травня 2019 року, в День Києва, на Майдані Незалежності відбувся наймасштабніший спортивно-благодійний захід України - «Пробіг під каштанами». Universal Bank вже в 6-й раз бере участь і отримує масу позитивних емоцій. Адже ми вважаємо, що спорт - це не тільки складова частина фізичної культури, це спосіб життя!
27 Травня 2019

ТАСКОМБАНК випустив перші в Україні облігації за стандартами ЄС

27 травня 2019 року АТ «ТАСКОМБАНК» спільно із Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку провів прес-конференцію щодо випуску ТАСКОМБАНКОМ перших в Україні облігацій за стандартами ЄС.
24 Травня 2019

Маючи 1 мільйон можна багато. Особливо якщо це карти monobank)

Погодьтеся, що б ви не вимірювали, один мільйон - це значна цифра.
21 Травня 2019

Apple Pay стає доступним держателям карток Mastercard від ТАСКОМБАНКУ

З 21 травня держателі карток Mastercard від ТАСКОМБАНКУ отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.
21 Травня 2019

Время новых возможностей

«Для нас турбулентное время — это время новых возможностей, которое требует от корпоративного банкинга не только готовности к переменам, но и самих перемен», — уверен Владимир Дубей, первый заместитель председателя правления ТАСКОМБАНКА.

16 Травня 2019

Нагородження FinAwards 2019: monobank I Universal Bank отримав 4 нагороди

15 травня відбулася знакова подія — церемонія нагородження банків за особливі досягнення — FinAwards 2019. Засновники премії «Мінфін» та Finance.ua визначили переможців у 15 номінаціях.
16 Травня 2019

FinAwards-2019: ТАСКОМБАНК — народний банк

ТАСКОМБАНК посів другу позицію в номінації «Народний банк» FinAwards-2019
15 Травня 2019

ОБСЯГ ПЛАТЕЖІВ СГ «ТАС» ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ ПЕРЕВИЩИВ 574 МЛН ГРН

Страхова група «ТАС» підвела підсумки своєї роботи за січень – квітень поточного року. 
Отже, за перші чотири місяці 2019 року СГ «ТАС» було залучено 574,43 млн грн премій – це на 35,4% більше, аніж за звітний період 2018-го.
14 Травня 2019

ТАСКОМБАНК оновив «Шевченкову долину» у столичному ботсаду

11 травня ТАСКОМБАНК реалізував благодійну ініціативу з благоустрою ділянки в Ботанічному саду імені академіка Олександра Фоміна.
11 Травня 2019

В КВІТНІ СГ «ТАС» ВИПЛАТИЛА ЗА ДОГОВОРАМИ АВТОСТРАХУВАННЯ ПОНАД 38,6 МЛН ГРН

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику своїх виплат за квітень. Отже, згідно з даними страховика, лише за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників протягом другого весняного місяця потерпілим було відшкодовано 26 440 333 грн. В свою чергу, сума виплат СГ «ТАС» за договорами страхування наземного транспорту сягнула 12 176 408 грн.
7 Травня 2019

Велика Сімка: ТАСКОМБАНК у ТОП-7 рейтингу наднадійності банків!

Видання «Особистий рахунок» з’ясувало, ком з банків вкладники й партнери можуть довіряти безсумнівно. За результатами дослідження наднадійності фінансових установ країни, опублікованого журналом, ТАСКОМБАНК входить до ТОП-7 лідерів ринку.
3 Травня 2019

ТАКСОМБАНК виступить інноваційним партнером iForum 2019

У Києві пройде найбільший форум інтернет-діячів iForum 2019
26 Квітня 2019

Вітаємо з Великоднем!

Добра, миру, любові!
Нехай ваші серця будуть зігріті теплом і радістю рідних і друзів!
26 Квітня 2019

Група «ТАС» буде оскаржувати в суді рішення Антимонопольного комітету України

У зв’язку із заявою голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва на своїй сторінці Facebook щодо порушення Групою «ТАС» законодавства про захист економічної конкуренції при придбанні ПрАТ «Дніпрометиз», Група «ТАС» заявляє, що не погоджується з рішенням АМКУ та оскаржуватиме його у судовому порядку.
25 Квітня 2019

ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 рейтингу «50 провідних банків України 2019»

За результатами щорічного дослідження «Фінансового клубу» ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 рейтингу «50 провідних банків України 2019», піднявшись одразу на 4 позиції порівняно з результатами минулого року.
23 Квітня 2019

ТАСКОМБАНК випустив перші в Україні облігації за стандартам ЄС

18 квітня 2019 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала облігації ТАСКОМБАНКУ, що стали першими емісіями корпоративних облігацій українського емітента за новими правилами, адаптованими до стандартів ЄС.
22 Квітня 2019

СГ «ТАС» УВІЙШЛА ДО ТОП-5 СТРАХОВИКІВ У 20 РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

Згідно з рейтингами Insurance TOP, оприлюдненим за підсумками 2018 року, Страхова група «ТАС» продовжує утримувати провідні позиції в усіх регіонах України. Так, компанія увійшла до ТОП-5 у 20 регіонах країни з 24-х. При цьому у дев’яти областях Страхова група «ТАС» стала безперечним лідером місцевого ринку. Отже, компанія традиційно очолила рейтинги страховиків Волині, Житомирщини, Кіровоградщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Хмельниччини та Черкащини, а також виборола «золото» на регіональних ринках Луганщини та Сумщини, де ще рік тому посідала другі місця.
22 Квітня 2019

Визначено переможців Третьої Національної кінопремії «Золота Дзиґа»

19 квітня відбулась урочиста церемонія вручення Третьої Національної кінопремії «Золота Дзиґа», генеральним партнером якої виступив ТАСКОМБАНК
11 Квітня 2019

ТАСКОМБАНК стане спонсором XIX Payments & XII Security EMA Conference 2019

17 квітня у Києві Українська міжбанківська Асоціація членів платіжних систем «ЕМА» в рамках щорічної бізнес-конференції збере провідних учасників ринку фінансових послуг України. ТАСКОМБАНК виступить спонсором зустрічі.
8 Квітня 2019

В БЕРЕЗНІ ЗА ДОГОВОРАМИ АВТОСТРАХУВАННЯ СГ «ТАС» ВИПЛАТИЛА 48,39 МЛН ГРН

Протягом першого весняного місяця Страховою групою «ТАС» було виплачено за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників 26621550 грн. Водночас сума відшкодування за договорами страхування наземного транспорту склала 21768243 грн.
5 Квітня 2019

У Києві нагородили переможців премії «Фінансовий Оскар-2018»

Один із найавторитетніших фінансових рейтингів «Фінансовий Оскар - 2018», визначив кращих представників банківського й страхового ринків України за підсумками минулого року. Церемонія нагородження відбулася 3 квітня у Києві.
4 Квітня 2019

Кредитний рейтинг Universal Bank на рівні uaАА+

29 березня 2019 року рейтингова агенція "Кредит-Рейтинг" підвищила довгостроковий кредитний рейтинг Universal Bank до рівня “uaАА+” із стабільним прогнозом.
29 Березня 2019

Кредити готівкою для фермерів від «КредитМаркет»

«КредитМаркет» приділяє особливу увагу сегментам приватного фермерського, присадибного господарства і пропонує кредити на придбання сільгосптехніки та обладнання, паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, на ремонт та інші цілі.

27 Березня 2019

ТАСКОМБАНК визнано найпрофесійнішим банком фінансового ринку України

ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Найпрофесійніший банк», «Корпоративний партнер», Private banking
26 Березня 2019

Сергій Тігіпко — Фінансист року – 2018

В Національній опері України відбулася урочиста церемонія вручення Премії «Людина року-2018». У номінації «Фінансист року» переможцем став Сергій Тігіпко.
20 Березня 2019

ТАСКОМБАНК і надалі буде підтримувати розвиток українського кіно й кіноіндустрії

На прес-конференції в столичному кінотеатрі «Оскар» оголосили номінантів третьої Національної Кінопремії «Золота Дзиґа»
15 Березня 2019

СК «ТАС» збільшує частку інвестиційної нерухомості в активах

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ТАС», яка спеціалізується на страхуванні життя та входить до фінансово-промислової Групи «ТАС», набула у власність земельну ділянку (0,2599 га) та об’єкти нерухомого майна (офісні будівлі) у Києві (вулиця Велика Васильківська, 39). Майно раніше належало ПАТ «АБ «Укргазбанк» та було продано шляхом проведення відкритого аукціону на платформі СЕТАМ.
14 Березня 2019

Голова Наглядової ради АТ «ТАСКОМБАНК» Сергій Попенко: «Тримаємо курс на подальший розвиток»

ТАСКОМБАНК завершив 2018 рік з прибутком понад 400 млн грн і залишається одним із банків, що найдинамічніше розвиваються.
13 Березня 2019

Національний банк України погодив призначення Комаріста Андрія Вікторовича на посаду Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК»

11 березня 2019 року Рішенням Правління Національного банку України погоджено призначення Комаріста Андрія Вікторовича на посаду Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК». З 12 березня 2019 року Андрій Комаріст офіційно приступив до виконання обов'язків керівника ТАСКОМБАНКУ.
7 Березня 2019

Зі святом Весни!

1 Березня 2019

Група «ТАС» назвала компанію з будівництва на Рибальському півострові

Компанія City One Development Валерія Кодецького обрана Групою «ТАС» партнером по проекту забудови території на Рибальському півострові, яка не використовується з промисловою метою.

21 Лютого 2019

Група «ТАС» планує реалізувати масштабний будівельний проект

Група «ТАС» підкреслює значне пожвавлення на ринку нерухомості та зростання зацікавленості його учасників до реалізації нових будівельних проектів.
12 Лютого 2019

На V LEGAL BANKING FORUM відбулося нагородження переможців рейтингу “Банки 2019 року”

У категорії “Банки з приватним українським капіталом”, Універсал Банк визнали найкращим у номінаціях
11 Лютого 2019

ТАСКОМБАНК — «Валютний банк для бізнесу»

В рамках V LEGAL BANKING FORUM, організованого «Фінансовим клубом» та видавництвом «Юридична практика», були нагороджені переможці рейтингу «Банки 2019 року». ТАСКОМБАНК став переможцем серед банків з українським капіталом у номінації «Валютний банк для бізнесу».
8 Лютого 2019

АМКУ надав дозвіл групі «ТАС» на придбання аптечного бізнесу торгової мережі "Космо"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компанії «Т.А.С. Оверсіас ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД » (Кіпр), яка входить до Групи «ТАС », на придбання участі в статутному капіталі іноземного підприємства «АПТЕКИ КОСМО » (м.Київ), що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.
23 Січня 2019

Новий продукт ТАС24 Бізнес «онлайн-бухгалтерія» спрощує життя підприємцям

Онлайн-банк для малого та середнього бізнесу ТАС24 Бізнес запустив новий сервіс для ведення бухгалтерії: максимум автоматизації, прості та зрозумілі процеси, актуальний бухгалтерський календар і реальна економія часу, - відтепер ви можете вести бухгалтерію самостійно та абсолютно безкоштовно.

22 Січня 2019

Група «ТАС» підписала угоду про покупку аптечного бізнесу торговельної мережі КОСМО

Придбання аптечного бізнесу торговельної мережі КОСМО збільшує присутність групи «ТАС» на фармацевтичному ринку столиці, а також дає можливість поширення найбільш передових і результативних технологій роздрібної торгівлі та маркетингу на всю мережу аптек ТАS. Очікується, що угода буде завершена у першому кварталі 2019 року після отримання дозволу Антимонопольного комітету. Фінансовим радником акціонерів КОСМО з продажу аптечного бізнесу виступила інвесткомпанія Atlas Advisors.
18 Січня 2019

Група «ТАС» придбала кар'єр з виробництва каменю

Група «ТАС» продовжує активно інвестувати в розвиток української економіки, створення робочих місць і розширення промислового сектора. Зокрема, серед нових придбань Групи - кар'єр з видобутку блочного каменю в Житомирській області
14 Січня 2019

ТАСКОМБАНК виплачує кошти вкладникам ВТБ та інших неплатоспроможних банків

ТАСКОМБАНК є банком-агентом Фонду гарантування вкладів физичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам неплатоспроможних банків. За час співробітництва з Фондом наш банк компенсував вкладникам банків, що ліквідуються більше 1,2 млрд грн.
4 Січня 2019

Рівень надійності вкладів ТАСКОМБАНКУ підтверджено як найвищий рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг»

27 грудня 2018 р. Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) ТАСКОМБАНКУ на рівні 5 (найвища надійність). Серед публічних рейтингів на сьогодні оцвнку 5 (найвища надійність) мають лише 6 банківських установ
3 Січня 2019

ПОНАД 95% КЛІЄНТІВ СГ «ТАС» ГОТОВІ РЕКОМЕНДУВАТИ ЇЇ СВОЇМ ДРУЗЯМ ТА ЗНАЙОМИМ

Наприкінці 2018 року Страхова група «ТАС» провела традиційне опитування своїх клієнтів, метою якої було визначення об’єктивної оцінки якості отриманих споживачами страхових послуг.
News 1 - 88 из 88
Начало | Пред. | 1 | След. | Конец По стр. Архів: