Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

Фільтр
ID:  по 
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

20 Грудня 2017

Сергій Тігіпко: «Група «ТАС» робить акцент на інноваційному підході до розвитку бізнесу»

Запровадження нових технологій, активне використання онлайн-каналів обслуговування, а також надання клієнтам швидких та якісних дистанційних послуг - основні драйвери успішного розвитку компаній Групи «ТАС». Про це акціонер фінансово-промислової групи «ТАС», голова Спостережної Ради АТ «ТАСКОМБАНК» Сергій Тігіпко заявив на панельній дискусії «Hard Talk: Україна. Бізнес. Із офлайну в онлайн» у рамках бізнес-зустрічі, організованій клубом приватних інвесторів iClub Ukraine. 

13 Грудня 2017

Група «ТАС» придбала ПАТ « ВіЕс Банк»

Група «TAС» оголошує про закриття угоди щодо придбання Групою «ТАС» ПАТ «ВіЕс Банк» (Україна) у міжнародної групи Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG). Завершення угоди, яка сприятиме консолідації та стабільному розвитку вітчизняного банківського сектору, відбулося після отримання усіх необхідних дозволів від регулюючих органів - Антимонопольного комітету, Національного банку України, а також Європейського центрального банку.
5 Грудня 2017

З розстрочкою від monobank I Universal Bank мрії стають реальністю!

Для того, щоб розгортати подарунки біля ялинки та обмінюватись теплими вітаннями, треба їх придбати. А до новорічних свят вже обмаль часу. 
4 Грудня 2017

Депозити Universal Bank мають найвищу надійність за рейтингом

28 листопада Universal Bank знову отримав оцінку “5” від агенції «Кредит-Рейтинг». Таку високу позицію в рейтингу надійності банківських вкладів наш Банк впевнено тримає вже восьмий рік, демонструючи свою стабільність та надійність.
1 Грудня 2017

Інтерв'ю з головою правління СК "ТАС" для журналу FUTURE

Андрій Власенко, голова правління СК «ТАС», розповів про те, як рухаються цифрові інновації в страхуванні, які існують перепони для інноваційного розвитку галузі та які світові кейси є прикладом для наслідування.
30 Листопада 2017

ТАСКОМБАНК у ТОП-3 рейтингу кращих кредитних карток

«Личный счет» дослідив ринок кредитних карток та визначив кращі пропозиції банків по кредитному пластику. До трійки кращих кредитних карток увійшла «Велика п’ятірка» ТАСКОМБАНКу.
20 Листопада 2017

Ставка на інновації

Катерина Мелеш, Голова Правління ТАСкомбанку, - про тенденції банківського ринку, попит на електронну комерцію і перспективи розвитку кредитного напрямку.
20 Листопада 2017

Знижки на пальне для власників преміальних карток Visa від Universal Bank

Беріть участь в акції та отримуйте знижки на пальне з преміальними картками Visa Gold та Visa Platinum від Universal Bank! Акція діє з 15 листопада 2017 року по 15 січня 2018 року в мережі АЗС Shell на території України.
17 Листопада 2017

Кредитні картки ТАСКОМБАНКу стали ще вигіднішими

Оцініть переваги використання кредитки для щоденних покупок та розрахунків уже сьогодні — процентна ставка за користування кредитною лінією знижена, а операції зняття готівки тепер включені в пільговий період.
16 Листопада 2017

Депозити з гарантованим бонусом від Universal Bank

Напередодні зими потурбуйтесь про отримання підвищеного доходу – розмістіть кошти на гривневий депозит в надійному банку. За лояльність Universal Bank винагороджує своїх клієнтів гарантованим бонусом до +1% річних до стандартної процентної ставки! Поспішайте - термін дії пропозиції продовжено до 9 грудня 2017 року включно.
16 Листопада 2017

Програма лояльності "MAXI CARD"

Від сьогодні для Клієнтів “СК ТАС” стартує програма лояльності “MAXI CARD”
6 Листопада 2017

Перші 10 тисяч карток подружилися зі своїми власниками

Здається, ще вчора ми оголосили про створення інноваційного для українського ринку продукту monobank - “банку в кишені”. В результаті натхненної співпраці з Fintech Band народився зручний додаток та стильна чорна картка до нього.
6 Листопада 2017

Підсумки діяльності ПрАТ "СК "ТАС" за 9 місяців 2017 року

Борисенко Ростислав Юрійович, заступник Голови Правління СК “ТАС”: 

"Вважається, що страхування життя - річ консервативна, але ми розуміємо, що без руху вперед, без нових технологій та підходів до Клієнта неможливо залишатись лідером. Тому ми інвестуємо багато часу і коштів, аби наші Клієнти почували себе комфортно з першого моменту знайомства з Компанією та протягом усього часу спільної діяльності!

2 Листопада 2017

Ми створили monobank для вас!

За плечима вже три тижні активного бета-тестування, насиченого емоціями та плідною роботою. Дякую всім, хто брав і бере участь у тестуванні та допомагає зробити наш продукт іще кращим. Дивлячись на ваші відгуки й світлини з нашою карткою, я відчуваю захват: у нас такі чудові клієнти!
1 Листопада 2017

Новий сервіс LOUNGE KEY для власників карток Platinum від Universal Bank

Відтепер з карткою Visa Platinum від Universal Bank Ви маєте доступ до комфортних лаунж-залів у міжнародних аеропортах – більше 850 Lounge Keys по всьому світу. 
31 Жовтня 2017

ТАСКОМБАНК у ТОП-3 рейтингу наднадійності банків

Видання «Личный счет» опублікувало результати свого щорічного рейтингу найбільш надійних фінансових установ країни, в якому ТАСКОМБАНК увійшов до трійки лідерів, посівши 3 місце.
31 Жовтня 2017

Перші бета-досягнення monobank від Universal Bank

Шановні клієнти, партнери, друзі!

Час підбити підсумки першого тижня бета-тестування monobank
30 Жовтня 2017

СК “TAC life” - ексклюзивний представник в Україні міжнародного страхового пулу International Group Program

Маємо чудову новину: відтепер СК “TAC life” - ексклюзивний представник в Україні міжнародного страхового пулу International Group Program!
25 Жовтня 2017

Перша тисяча клієнтів вже отримала свої картки monobank від Universal Bank

Друзі, ми вже випустили в світ першу тисячу активних карток monobank від Universal Bank!
10 Жовтня 2017

ТАСкомбанк: «Ми продовжуємо активно фінансувати реальний сектор економіки»

Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСкомбанк» Володимир Дубєй
3 Жовтня 2017

Повідомлення про здійснення відступлення прав вимоги за кредитними договорами ПАТ «Платинум Банк» на користь ТОВ «ФК «ЦФР»

Повідомляємо, що 01 вересня 2017 року Публічним акціонерним товариством «Платинум Банк» (далі – Банк) відступлені (передані у власність) Товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ" всі права грошової вимоги Банку до позичальників (фізичних осіб) згідно переліку у Додатку.
28 Вересня 2017

Universal Bank починає навчальний рік п'ятірками в щоденнику

Universal Bank підготувався до осені - підтвердив найвищу надійність депозитів оцінкою "5" від агенції «Кредит-Рейтинг». Таку високу позицію в рейтингу надійності банківських вкладів наш Банк впевнено тримає вже восьмий рік, чим додатково підтверджує свою стабільність та надійність.
26 Вересня 2017

ТАСКОМБАНК запустив чатбот @tascombot в Telegram

Популярність та рівень користування роздрібними продуктами ТАСКОМБАНКУ серед користувачів банківських послуг постійно зростає. Відповідно, збільшується й кількість різного роду запитань.
20 Вересня 2017

СГ «ТАС» УВІЙШЛА ДО ТОП-5 СТРАХОВИКІВ У 21 РЕГІОНІ УКРАЇНИ

Згідно з даними видання Insurance TOP, за результатами роботи ринку впродовж січня – червня поточного року Страхова група «ТАС» продовжує утримувати провідні позиції у всіх регіонах України.
19 Вересня 2017

Новий сервіс для корпоративних клієнтів від Universal Bank

З 1 жовтня 2017 року наш Банк запроваджує додатковий сервіс в системі Інтернет-банкінгу для юридичних осіб. «Корпоративний автоклієнт» значно спрощує роботу з документами та допомагає автоматизувати більшість процесів.
15 Вересня 2017

ЗА ПІДСУМКАМИ ВОСЬМИ МІСЯЦІВ ПРИРІСТ ПЛАТЕЖІВ СГ «ТАС» ПЕРЕВИЩИВ 35%

За вісім місяців поточного року обсяг надходжень Страхової групи «ТАС» досяг 641,05 млн грн, що на 35,8% перевищує суму платежів, зібраних за січень – серпень минулого року.
13 Вересня 2017

СГ «ТАС» ПІДТВЕРДИЛА ЛІДЕРСТВО НА УКРАЇНСЬКОМУ СТРАХОВОМУ РИНКУ

Згідно з даними авторитетного профільного видання Insurance TOP за І півріччя Страхова група «ТАС» продовжує планомірно зміцнювати свої позиції на вітчизняному страховому ринку.
11 Вересня 2017

ТАСКОМБАНК — у ТОП 5 рейтингу надійності банківських депозитів!

11 вересня 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підвело підсумки вісімнадцятого «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів». За підсумками першого півріччя 2017 року, ТАСКОМБАНК посів 5-у позицію рейтингу, покращивши свій результат на один пункт порівняно з попереднім періодом.
5 Вересня 2017

СГ «ТАС» ПІДТВЕРДИЛА ЛІДЕРСТВО НА РИНКУ ОБОВ‘ЯЗКОВОЇ «АВТОЦИВІЛКИ»

Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило дані свого традиційного «світлофору» за підсумками ІІ кварталу.
4 Вересня 2017

Повідомлення про здійснення відступлення прав вимоги за кредитними договорами ПАТ «Платинум Банк» на користь ТОВ «ФК «ЦФР»

Повідомляємо, що 01 вересня 2017 року Публічним акціонерним товариством «Платинум Банк» (далі – Банк) відступлені (передані у власність) Товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ" всі права грошової вимоги Банку до позичальників (фізичних осіб) згідно переліку у Додатку.
1 Вересня 2017

Масштабне оновлення: чого чекати найближчим часом від Universal Bank

Universal Bank має понад 20 років досвіду роботи на українському ринку. Широкий набір фінансових послуг, якісне обслуговування клієнтів, висока оцінка експертів ринку – це результат тривалої та наполегливої праці. Але ми не плануємо зупинятися на досягнутому, та прагнемо удосконалюватися, щоб максимально задовольняти усі потреби наших клієнтів і оперативно реагувати на виклики часу.
28 Серпня 2017

ТАСКОМБАНК в ТОП-5 універсальних депозитів для бізнесу в гривні!

За результатами дослідження Prostobiz.ua, вклад ТАСКОМБАНКУ «VIP Поточний +» увійшов до ТОП-5 кращих бізнес-депозитів з точки зору дохідності.
18 Серпня 2017

ОБСЯГ СТРАХОВИХ НАДХОДЖЕНЬ СГ «ТАС» ПЕРЕВИЩИВ 540 МЛН ГРН

За сім місяців поточного року обсяг страхових платежів Страхової групи «ТАС» досяг 540,06 млн грн, що на 34,3% більше суми премій за аналогічний період минулого року.
7 Серпня 2017

ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-5 банків за приростом кредитного портфеля за перше півріччя

За результатами першого півріччя об’єм кредитного портфеля ТАСКОМБАНКу збільшився на 47,3% та на 1 червня склав 8,07 млрд грн, що дозволило банку посісти провідні позиції серед банків, які кредитують.
3 Серпня 2017

Universal Bank знову отримав найвищу оцінку депозитного рейтингу

31 липня 2017 року агенція «Кредит-Рейтинг» оголосила результати чергового перегляду рейтингів надійності банківських вкладів.
2 Серпня 2017

АТ «ТАСКОМБАНК» в першому півріччі заробив більше 22 млн грн чистого прибутку

ТАСКОМБАНК продовжує укріплювати свої ринкові позиції — за перше півріччя 2017 року прибуток АТ «ТАСКОМБАНК» перевищив 22,3 млн гривень, що на 30,7 % більше, ніж за аналогічний період 2016 року.
31 Липня 2017

ТАСКОМБАНК: за допомогою платіжного сервісу Vodafone Pay вже здійнено більше 3000 операцій

Перший в Україні мобільний гаманець Vodafone Pay набирає популярності серед користувачів смартфонів — з моменту запуску проекту в додатку, завдяки якому клієнти всіх українських операторів та банків можуть розраховуватись за послуги та здійснювати грошові перекази зі смартфонів у один клік, було здійснено більше 3000 фінансових операцій.
28 Липня 2017

ТАСКОМБАНК відзначив переможців VIII Одеського кінофестивалю

22 липня в Одеському академічному театрі опери та балету пройшла урочиста церемонія закриття та вручення призів 8-го ОМКФ.
24 Липня 2017

Будьте першим, хто отримає доступ до надсучасного мобільного застосунку — monobank

monobank — це проект, за допомогою якого клієнти зможуть отримувати банківські послуги з мобільного телефону, не відвідуючи відділення банку. Для цього необхідно завантажити застосунок на свій смартфон monobank працює виключно на мобільних пристроях. Проект народився у рамках співпраці Universal Bank з командою Fintech Band: партнери випускатимуть кредитні картки для клієнтів, а “розумний” мобільний застосунок зробить керування фінансами максимально зручним.
22 Липня 2017

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ 8-ГО ОДЕСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

22 липня в Одеському академічному театрі опери та балету відбулась урочиста церемонія закриття 8-го ОМКФ. Головний приз ОМКФ – Ґран-прі – за результатами глядацького голосування отримав фільм «Король бельгійців» Петера Бросенса та Джессіки Вудворт. Режисер Роман Бондарчук став володарем “Золотого Дюка” за стрічку “Dixie Land» у номінації “Найкращий повнометражний фільм”. “Головна роль” Сергія Буковського стала найкращим документальним фільмом. Ізабель Юппер та Аґнєшка Голланд отримали нагороди за вклад у кіномистецтва
20 Липня 2017

За І півріччя обсяг продажів СГ «ТАС» досяг 458,24 млн грн

Страхова група «ТАС» продовжує утримувати позиції одного з лідерів ринку автострахування України. Підтвердженням тому – фінансові показники компанії за результатами роботи у І півріччі. Так, загальний обсяг страхових надходжень страховика склав 458,24 млн грн, що на 34,6% перевищує суму платежів, зібраних СГ «ТАС» за аналогічний період минулого року. При цьому 309,17 млн грн платежів (67,47% від загального обсягу) було зібрано за договорами автострахування.
15 Липня 2017

ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ 8-ГО ОДЕСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

14 липня в Одеському національному академічному театрі Опери і Балету відбулась урочиста церемонія відкриття ОМКФ-2017. Під час заходу були представлені члени журі та фільми-учасники конкурсних програм.
13 Липня 2017

Universal Bank вчергове відзначено серед банків-лідерів з надійності

Раді повідомити, що за підсумками першого півріччя 2017 року робота Universal Bank стабільно отримувала позитивну оцінку учасників ринку. Наш банк було відзначено одразу в кількох рейтингах, що відображають стабільність та надійність банків України.
13 Липня 2017

Відкривати головну кіноподію — безцінно!

Розраховуйтесь будь-якими картками Mastercard® за квитки на Одеський кінофестиваль та отримуйте 15% знижки*.
6 Липня 2017

ТАСКОМБАНК збільшить статутний капітал на 250 млн. грн

На чергових зборах акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК», що відбулися наприкінці червня 2017 р., було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу Банку на 250 000 030,00 грн., або на 41%.
6 Липня 2017

Виплати СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за червень склали 14,93 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених впродовж першого літнього місяця. Так, за статистикою, в червні за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників страховиком було відшкодовано 9 189 617 грн, за договорами страхування наземного транспорту – 5 740 808 грн.
5 Липня 2017

Національним банком України погоджено призначення Мелеш Катерини Володимирівни на посаду Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК»

4 липня 2017 року Рішенням Правління Національного банку України погоджено призначення Мелеш Катерини Володимирівни на посаду Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК». З 5 липня 2017 року Катерина Мелеш офіційно приступила до виконання обов'язків керівника ТАСКОМБАНКУ. 
5 Липня 2017

Голова Наглядової ради ТАСКОМБАНКу Сергій Тігіпко провів бізнес-зустріч з VIP-клієнтами Львівського регіону

У Львові відбулася бізнес-зустріч, організована для клієнтів Private banking і VIP Corporate АТ «ТАСКОМБАНК» у регіоні. Сергій Тігіпко розказав клієнтам і партнерам Банку про нові можливості та подальшу стратегію розвитку фінансового закладу і всієї Групи ТАС, а також про досягнення ТАСКОМБАНКАу за перші п’ять місяців потомного року.
3 Липня 2017

Оновлена інформація щодо користування Інтернет-банкінгом Universal Bank

Шановні клієнти!

Пропонуємо Вам ознайомитися з відповідями на ключові питання, які виникають у зв'язку з оновленням систем Банку.

Будь ласка, перейдіть за посиланням

3 Липня 2017

Майже всі відділення ТАСКОМБАНКУ відновили обслуговування клієнтів

Станом на ранок понеділка, 3 липня, відновлено часткове обслуговування клієнтів практично у всіх відділеннях ТАСКОМБАНКУ у великих містах і обласних центрах.
30 Червня 2017

Важлива інформація щодо роботи СК "ТАС"

Шановні клієнти і партнери!

Як Вам відомо, 27 червня відбулася кібератака на найбільші фінансові установи та підприємства України. У зв'язку з цим, виникли деякі технічні складнощі із існуючими бізнес-процесами та інформаційними системами Компанії.
29 Червня 2017

Важливе інформацйне повідомлення від СГ "ТАС"

Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що внаслідок кібератаки 27 червня в компанії виникли певні технічні перебої в роботі деяких інформаційних систем. Наразі усі регіональні офіси обслуговування клієнтів Страхової групи «ТАС» по всій Україні працюють в штатному режимі, врегульовуючи страхові випадки та оформлюючи договори страхування.

21 Червня 2017

Генеральний партнер Одеського міжнародного кінофестивалю — АТ «ТАСКОМБАНК» збільшив призовий фонд для переможців національної конкурсної програми

20 червня відбулася перша прес-конференція 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю , учасниками якої стали президент ОМКФ Вікторія Тігіпко, генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич, т. в. о. голови правління АТ «ТАСКОМБАНК» Катерина Мелеш, директор телеканалу «Україна» Вікторія Корогод, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, програмний директор ОМКФ Антельм Відо та модератор заходу, програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк.
20 Червня 2017

ФК «ЦФР» оновила загальні умови отримання кредитів

ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ КредитМаркет), як учасник фінансового ринку України, дотримується в своїй діяльності вимог та норм діючого законодавства України, нормативних документів органів державного регулювання та внутрішніх стандартів діяльності
15 Червня 2017

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ АТ «СК «ТАС» (ПРИВАТНЕ)

У зв’язку з приєднанням до АТ «СК «ТАС» (приватне) анульована ліцензія ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА»
13 Червня 2017

ТАСКОМБАНК — у ТОП-5 лідерів по роботі з клієнтами малого та середнього бізнесу

12 червня тижневик «БІЗНЕС» опублікував рейтинги кращих банків для клієнтів малого та середнього бізнесу, у якому ТАСКОМБАНК увійшов у ТОП-5 відразу кількох номінацій.
6 Червня 2017

СГ «ТАС» - визнаний лідер страхового ринку у дев‘яти регіонах України

При цьому в деяких регіонах відрив Страхової групи «ТАС» від страховиків, що посіли другу сходинку рейтингу, був просто колосальним! 
6 Червня 2017

Екатерина Мелеш: «Почему растет ТАСКОМБАНК?»

Среди банков, которые продолжают развиваться на рынке и получают прибыль, ТАСКОМБАНК – один из самых динамичных игроков. Активы банка за год выросли вдвое, притом что в целом кредитный портфель банковской системы сокращается, а многие банки продолжают закрывать отделения. За счет каких инструментов и зачем это делает ТАСКОМБАНК, а также о планах учреждения в этом году рассказала и.о. председателя правления ТАСКОМБАНКА Екатерина Мелеш.
31 Травня 2017

МП «Дніпродзержинський сталеливарний завод» відкриває нову лінію по виробництву сталевого дробу

Сьогодні, 31 травня, на «Дніпродзержинському сталеливарному заводі» (м. Кам’янське), який входить до Промислової групи «ТАС», запущено нову автоматизовану лінію з виробництва сталевого дробу. Впровадження нової лінії, яка відповідає сучасним євростандартам, дозволить створити нові робочі місця, посилити ринкові позиції українського підприємства , збільшити номенклатуру продукції та відкрити нові міжнародні ринки збуту.
31 Травня 2017

Universal Bank розвиватиме роздрібний бізнес спільно з Fintech Band

Universal Bank став одним з перших банків, які приєдналися до заанонсованої минулого тижня роздрібної платформи, яку розробляє команда Fintech Band.
25 Травня 2017

ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП 10 лідерів за рівнем надійності

Рівень довіри клієнтів до ТАСКОМБАНКУ стабільно зростає — за результатами рейтингу стійкості банків за 1 квартал 2017 року ТАСКОМБАНК увійшов до ТОП-10 лідерів банківського сектору. Дослідження стійкості банків регулярно проводить фінансовий портал «Мінфін». У рейтингу за підсумками 1 кварталу поточного року ТАСКОМБАНК посів 9 позицію, покращивши свій результат порівняно з попереднім періодом ще на 2 пункти.
24 Травня 2017

ТАСКОМБАНК став лідером за приростом депозитів приватних клієнтів

Рівень довіри вкладників до ТАСКОМБАНКУ— один з найвищих. Про це свідчать результати дослідження темпів приросту депозитів приватних клієнтів в українські банки у першому кварталі 2017 року, в якому ТАСКОМБАНК зайняв 1 місце. Дослідження проводилося Українським аналітичним центром і було опубліковано 17 травня 2017 року.
22 Травня 2017

ТАСКОМБАНК підвищив свої позиції в ТОП 10 рейтингу надійності банківських депозитів

22 травня 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підбило підсумки свого сімнадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів». За результатами першого кварталу 2017 року, ТАСКОМБАНК посів 6-у позицію рейтингу, покращивши свій результат ще на один пункт порівняно з попереднім періодом.
22 Травня 2017

Щорічний практичний семінар: "День Енергетичного Поля" на Волині

30 травня 2017 року ТОВ “Салікс Енерджі”за участі Біоенергетичної асоціації України та Державного Агентства з Енергоефективності та Енергозбереження України проводить щорічний практичний семінар: "День Енергетичного Поля" на Волині.

10 Травня 2017

СК "ТАС" - лідер на ринку страхування життя із заробленого інвестиційного доходу

24 квітня 2017 р. Загальними зборами акціонерів ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ТАС» затверджено ставки інвестиційного доходу за підсумками минулого року.
3 Травня 2017

Universal Bank отримав чергове «відмінно» в рейтингу надійності депозитів

28 квітня 2017 року агенція «Кредит-Рейтинг» оголосила результати чергового оновлення рейтингів надійності банківських вкладів.
28 Квітня 2017

Universal Bank в ТОП-20 провідних банків України-2017

З гордістю повідомляємо Вам, що Universal Bank увійшов до ТОП-20 рейтингу «50 провідних банків України-2017», покращивши минулорічну позицію на 5 пунктів!
27 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК суттєво посилив свої позиції серед 50 провідних банків країни

Планомірно реалізуючи стратегію активного росту, ТАСКОМБАНК продовжує розвиватися стрімкими темпами практично по всіх ключових напрямках бізнесу.
20 Квітня 2017

Відбулися річні загальні Збори акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК»

20 квітня 2017 року на річних загальних Зборах акціонерів АТ «ТАСКОМБАНК» було прийнято низку важливих рішень. Зокрема – затверджено річний звіт та баланс АТ «ТАСКОМБАНК» за 2016 рік, схвалено звіти Правління та Спостережної ради АТ «ТАСКОМБАНК», розглянуто висновки зовнішнього аудитора про підтвердження річної фінансової звітності АТ «ТАСКОМБАНК» за 2016 рік та інші питання порядку денного.
12 Квітня 2017

СГ «ТАС» − безперечний лідер серед страховиків у восьми регіонах України

Згідно з рейтингом Insurance TOP за результатами 2016 року Страхова група «ТАС» увійшла в п‘ятірку найкращих страховиків у 21 регіоні України з 24. При цьому у восьми областях компанія утримує безперечне лідерство, посідаючи першу сходинку рейтингової таблиці. Таким чином, за кількістю перших місць в регіонах Страхова група «ТАС» досягла найвищих показників серед найбільших страховиків країни.
11 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК запустив унікальну мультивалютну кредитно-дебетну картку — WEEKEND CARD

Прагнучи забезпечити своїх клієнтів максимально зручними і корисними у повсякденному житті продуктами і сервісами, ТАСКОМБАНК запустив нову унікальну в своєму роді мультивалютну кредитно-дебетну картку — WEEKEND CARD.
10 Квітня 2017

Відтепер «автоцивілку» від СГ «ТАС» можна буде придбати і у відділеннях «Ощадбанку»

Страхова група «ТАС» з метою забезпечення надійним страховим захистом клієнтів навіть у найвіддаленіших куточках України уклала договір про співпрацю з «Ощадбанком», що має найбільш розгалужену мережу відділень по всій території країни.
5 Квітня 2017

СГ «ТАС» посіла друге місце в рейтингу «Автостраховик року»

Авторитетний журнал «Бізнес» опублікував традиційний рейтинг фінансових установ «Фінансовий Оскар». Як свідчать дані рейтингу, менш ніж за півроку з часу проведення попереднього дослідження Страхова група «ТАС» не лише утримала провідні позиції серед автостраховиків країни, але й покращила свої результати, піднявшись на одну сходинку в рейтинговій таблиці та посівши в ній друге місце.
4 Квітня 2017

«Фінансовий Оскар - 2016»: Сергій Тігіпко - Банкір року

Переможцем в номінації "Банкір року", найпрестижнішої номінації рейтингу «Фінансовий Оскар - 2016», став успішний банкір і бізнесмен Сергій Тігіпко. 

4 Квітня 2017

ТАСКОМБАНК увійшов до трійки лідерів у номінації «Корпоративний партнер»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки ХХ фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар – 2016», в якому визначив кращих представників банківського та страхового ринків України.
3 Квітня 2017

Universal Bank вчергове підтвердив депозитний та кредитний рейтинги

31 березня 2017 року агенція «Кредит-Рейтинг» оголосила результати чергового перегляду депозитних рейтингів банківських установ. З радістю повідомляємо Вам, що Universal Bank вчергове підтвердив найвищу надійність депозитів, отримавши незмінну оцінку "5": таку високу позицію в рейтингу наш Банк займає вже восьмий рік поспіль, що свідчить про надійність банку та його депозитних програм.
29 Березня 2017

Торговий еквайринг – новий сервіс для бізнес-клієнтів від Universal Bank

З радістю повідомляємо, що відтепер Ви можете скористатися зручною та вигідною послугою торгового еквайрингу від Universal Bank, яка передбачає встановлення в торгово-сервісних мережах наших бізнес-клієнтів сучасних POS-терміналів, що підтримують всі види розрахунків.
29 Березня 2017

Онлайн-кредити і партнерство з інтернет-магазинами - драйвери зростання «КредитМаркет»

Ключовими драйверами зростання кредитування від «КредитМаркет» в компанії називають видачу інноваційних форм онлайн-кредитів і співпрацю з інтернет-магазинами.
29 Березня 2017

Олександр Чумак: ТАСкомбанк активно кредитує малий і середній бізнес, тим самим підтримує розвиток економіки нашої країни

Олександр Чумак, заступник голови правління АТ "ТАСкомбанк" у напрямку МСБ, розповів газеті «Бізнес» про особливості фінансування малого і середнього бізнесу та переваги обслуговування в Банку.
23 Березня 2017

ТАСКОМБАНК вдосконалив сервіси дистанційного обслуговування корпоративних клієнтів

Відтепер клієнти ТАСКОМБАНКу, які користуються сервісами дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк» і «ТАС Mobile», отримали доступ до нового функціоналу.
13 Березня 2017

Підсумки діяльності СК «ТАС» за 2016 рік

Страхова компанія «ТАС» підвела підсумки роботи за 2016 рік.
7 Березня 2017

СЕРГІЙ ТІГІПКО: ми інвестували й будемо інвестувати в Україну

У Києві відбувся один з найбільших банківських заходів — 5-й CIS Вankers — Український банківський форум. У Форумі взяли участь перші особи провідних українських й іноземних банків, Національного банку України, авторитетні експерти фінансово-банківського ринку. Учасники Форуму обмінялись думками щодо останніх подій та тенденцій на банківському ринку України, потенціалу його розвитку в коротко- та середньостроковій перспективах.
2 Березня 2017

ТАСКОМБАНК здійснює виплати вкладникам неплатоспроможного Платинум Банку

АТ «ТАСКОМБАНК» з 1 березня розпочав виплати вкладникам, признаного неплатоспроможним ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК» через автоматизовану систему виплат Фонду гарантування вкладів.
2 Березня 2017

Обсяг виплат СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за лютий перевищив 13,58 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених протягом лютого 2017 року. Так, згідно з офіційною статистикою компанії, лише за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) та полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілки») СГ «ТАС» було відшкодовано 13 582 788 грн. Зокрема, за договорами КАСКО компанія виплатила своїм клієнтам 4 238 600 грн. Відповідно, за полісами «автоцивілки» потерпілим було виплачено в лютому 9 344 187 грн.
1 Березня 2017

Конкурс "Моя майбутня професія" від Страхової компанії "ТАС"

А Ваша Дитина вже робить перші кроки до професії своєї мрії?

Давайте їй в цьому допоможемо!

Страхова компанія "ТАС" запрошує прийняти участь в фотоконкурсі та отримати можливість відвідати місто професій!

28 Лютого 2017

ТАСКОМБАНК зміцнив позиції у ТОР-10 рейтингу надійності банківських депозитів

За підсумками Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг», АТ «ТАСКОМБАНК» посів 7 місце у десятці банків з найвищою з можливих рейтингів надійності депозитів за підсумками 4 кварталу 2016 року, поліпшивши свої позиції на 2 пункти порівняно з попереднім періодом.
24 Лютого 2017

З Google Play видалено фейковий додаток, замаскований під ТМ «КредитМаркет»

ТМ «КредитМаркет» повідомляє про те, що з Google Play за сприяння Google було видалено фейковий мобільний додаток, який мімікрував під дану торговельну марку. «Це прецедент і для українського ринку мобільних додатків, і для вітчизняного фінансового ринку. Щиро вдячні команді Google за швидку і професійну реакцію на наше звернення про вилучення з Google Play фейкового мобільного додатку, який було замасковано під нашу торговельну марку і становив потенційну небезпеку для користувачів» - заявили в «КредитМаркет».
22 Лютого 2017

ТАСКОМБАНК істотно підвищив свій рейтинг стійкості

Фінансовий портал «Мінфін» опублікував рейтинг стійкості банків за підсумками 4 кварталу 2016 року, в якому ТАСКОМБАНК піднявся вгору одразу на 6 позицій порівняно з результатами попереднього кварталу, зайнявши 11-у позицію рейтингу.
21 Лютого 2017

Локальна енергетика: як верба може замінити газ та як заробити на такій альтернативі

 ​21 лютого 2017 р. директор ТОВ "Салікс Енерджі" Гнап Ірина поспілкувалася із представниками видання "Agravery".


21 Лютого 2017

ТАСКОМБАНК — партнер Української Кіноакадемії та Національної Кінопремії

20 лютого 2017 року в столичному кінотеатрі «Оскар» відбулася прес-конференція з нагоди заснування української Кіноакадемії і Національної кінопремії. Ініціатором створення Української Кіноакадемії є Одеський міжнародний кінофестиваль.
16 Лютого 2017

Обсяг продажів СГ «ТАС» в січні склав 71,7 млн грн.

Страхова група «ТАС» підвела підсумки своєї роботи за перший місяць 2017 року. 

9 Лютого 2017

Private banking: тарифи стали ще вигіднішими!

ТАСКОМБАНК оптимізував тарифи по всіх пакетах Private banking!
8 Лютого 2017

Дохідність «ТАС-ІНВЕСТ» та «ТАС-ІНВЕСТ ВАЛЮТНИЙ» за 2016 р.

СК «ТАС» оголосила дохідність за програмами «ТАС-ІНВЕСТ» та «ТАС-ІНВЕСТ ВАЛЮТНИЙ» за 2016 р.

8 Лютого 2017

ТАСКОМБАНК започатковує нову фінансово-освітню програму для дітей

Клуб Private banking ТАСКОМБАНКу спільно з партнерами — Code Club UA та Міжнародним ліцеєм МАУП започатковує нову фінансово-освітню програму для дітей віком 8-12 років клієнтів банку — «ТАС-ЮНІОР».
3 Лютого 2017

Січневі виплати СГ «ТАС» за полісами ОСЦПВ та договорами КАСКО склали понад 12,52 млн грн.

Протягом першого місяця 2017 року Страхова група «ТАС» відшкодувала за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («автоцивілки») 6 033 346 грн, за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) 6 492 484 грн.
31 Січня 2017

ТАСКОМБАНК запускає нову Програму переваг

З 1 лютого 2017 року в ТАСКОМБАНКу діє нова Програма переваг для приватних клієнтів банку.
27 Січня 2017

Кредит - це не проблема і не паперова тяганина, це як піти в магазин і взяти товар з полиці

За кредитами - в КредитМаркет! З таким слоганом стартувала чергова рекламна кампанія на національних телеканалах і провідних інтернет-майданчиках, яка продовжує комунікаційну ідею «за продуктами в супермаркет, а за кредитами - в КредитМаркет».
25 Січня 2017

До уваги Клієнтів АТ "ТАСкомбанк"!

Шановні клієнти, інформуємо Вас, що з 1 березня 2017 року буде впроваджено зміни до тарифів за вкладом «Ощадний рахунок». 

24 Січня 2017

Обсяг страхових надходжень СГ «ТАС» за 2016 рік перевищив 763 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо результатів своєї діяльності за минулий рік.
23 Січня 2017

Акцію «Викликай UBER з Visa» для держателів карток Visa від ТАСКОМБАНК продовжено до 28.02.2017

Підкорення міста починається з безпечних поїздок!

23 Січня 2017

Лише за десятьма страховими випадками в 2016 році Страхова група «ТАС» виплатила понад 8,77 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо найкрупніших виплат, здійснених впродовж 2016 року. Так, лише за десятьма страховими випадками, врегульованими минулого року, СГ «ТАС» виплатила загалом 8 772 190 грн.
20 Січня 2017

ТАСКОМБАНК продовжує здійснювати виплати вкладів клієнтам банку «Михалівський»

АТ «ТАСКОМБАНК» продовжує здійснювати виплати вкладів клієнтам банку «Михалівський», визнаного неплатоспроможним
18 Січня 2017

Спеціальна пропозиція «Medical Service»

КАРТКА «MEDICAL SERVICE» - ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД СК «ТАС» ТА «СОС СЕРВІС УКРАЇНА»
13 Січня 2017

Бути новим клієнтом ТАСКОМБАНКУ стало ще вигідніше

Новорічні свята — традиційний період подарунків. І хоча за календарем вони вже вважаються такими, що завершилися, ТАСКОМБАНК продовжує дарувати своїм клієнтам позитивні емоції, пропонуючи найбільш затребувані у них продукти та сервіси на одні з найвигідніших на ринку умовах.
12 Січня 2017

Виплати СГ «ТАС» в грудні за полісами «автоцивілки» перевищили 9 млн грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених протягом останнього місяця 2016 року. 
News 1 - 111 из 111
Начало | Пред. | 1 | След. | Конец По стр. Архів: