Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

Фільтр
ID:  по 
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

5 Липня 2017

Голова Наглядової ради ТАСКОМБАНКу Сергій Тігіпко провів бізнес-зустріч з VIP-клієнтами Львівського регіону

У Львові відбулася бізнес-зустріч, організована для клієнтів Private banking і VIP Corporate АТ «ТАСКОМБАНК» у регіоні. Сергій Тігіпко розказав клієнтам і партнерам Банку про нові можливості та подальшу стратегію розвитку фінансового закладу і всієї Групи ТАС, а також про досягнення ТАСКОМБАНКАу за перші п’ять місяців потомного року.
3 Липня 2017

Оновлена інформація щодо користування Інтернет-банкінгом Universal Bank

Шановні клієнти!

Пропонуємо Вам ознайомитися з відповідями на ключові питання, які виникають у зв'язку з оновленням систем Банку.

Будь ласка, перейдіть за посиланням

3 Липня 2017

Майже всі відділення ТАСКОМБАНКУ відновили обслуговування клієнтів

Станом на ранок понеділка, 3 липня, відновлено часткове обслуговування клієнтів практично у всіх відділеннях ТАСКОМБАНКУ у великих містах і обласних центрах.
30 Червня 2017

Важлива інформація щодо роботи СК "ТАС"

Шановні клієнти і партнери!

Як Вам відомо, 27 червня відбулася кібератака на найбільші фінансові установи та підприємства України. У зв'язку з цим, виникли деякі технічні складнощі із існуючими бізнес-процесами та інформаційними системами Компанії.
29 Червня 2017

Важливе інформацйне повідомлення від СГ "ТАС"

Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що внаслідок кібератаки 27 червня в компанії виникли певні технічні перебої в роботі деяких інформаційних систем. Наразі усі регіональні офіси обслуговування клієнтів Страхової групи «ТАС» по всій Україні працюють в штатному режимі, врегульовуючи страхові випадки та оформлюючи договори страхування.

21 Червня 2017

Генеральний партнер Одеського міжнародного кінофестивалю — АТ «ТАСКОМБАНК» збільшив призовий фонд для переможців національної конкурсної програми

20 червня відбулася перша прес-конференція 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю , учасниками якої стали президент ОМКФ Вікторія Тігіпко, генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич, т. в. о. голови правління АТ «ТАСКОМБАНК» Катерина Мелеш, директор телеканалу «Україна» Вікторія Корогод, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, програмний директор ОМКФ Антельм Відо та модератор заходу, програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк.
20 Червня 2017

ФК «ЦФР» оновила загальні умови отримання кредитів

ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ КредитМаркет), як учасник фінансового ринку України, дотримується в своїй діяльності вимог та норм діючого законодавства України, нормативних документів органів державного регулювання та внутрішніх стандартів діяльності
15 Червня 2017

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ АТ «СК «ТАС» (ПРИВАТНЕ)

У зв’язку з приєднанням до АТ «СК «ТАС» (приватне) анульована ліцензія ПРАТ «СК «ЕЙГОН ЛАЙФ УКРАЇНА»
13 Червня 2017

ТАСКОМБАНК — у ТОП-5 лідерів по роботі з клієнтами малого та середнього бізнесу

12 червня тижневик «БІЗНЕС» опублікував рейтинги кращих банків для клієнтів малого та середнього бізнесу, у якому ТАСКОМБАНК увійшов у ТОП-5 відразу кількох номінацій.
News 51 - 60 из 111
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все Архів: