Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Пресс-центр/Новости и пресс-релизы/Страхова Група «ТАС» розпочала співпрацю з АБ «Укргазбанк»

18 Травня 2013

Страхова Група «ТАС» розпочала співпрацю з АБ «Укргазбанк»

Страхова Група «ТАС» отримала акредитацію в АБ «Укргазбанк». В рамках підписаного договору Компанія виступатиме партнером у страхуванні від нещасних випадків позичальників банку, майна, іпотеки, заставної нерухомості, наземного транспорту як для фізичних, так і для юридичних осіб за всіма бізнес лініями Банку.

Зокрема, СГ «ТАС» є партнером АБ «Укргазбанк» зі страхування наземного транспорту, придбаного у ТОВ «Харківська автомобільна торгівельна компанія» (Група Компаній «АІС») за програмами кредитування фізичних осіб.

Відповідно до досягнутих домовленостей СГ «ТАС» має можливість співпрацювати з усіма відділеннями мережі АБ «Укргазбанк».

«Співпраця з одним із найбільших банків України розширює можливості діяльності нашої Компанії. Привабливі кредитні умови Банку в сукупності з якісними страховими продуктами СГ «ТАС» забезпечують хороші перспективи для збільшення кількість нових клієнтів та партнерів, – зазначає Директор з корпоративних продажів Сергій Весельський. ¬ Враховуючи розгалужену мережу АБ «Укргазбанк», представники всієї нашої філіальної мережі мають ще один канал продажів страхових продуктів».

Станом на 01.04.2013 рік СГ «ТАС» акредитована в 24 кредитно-фінансових установах.

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.
• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.
• За січень - березень 2013 Компанія зібрала 95 млн гривень страхових премій та виплатила 49 млн грн. страхових відшкодувань.
• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.

Група «ТАС»         
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:         
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);         
-Промисловість (машинобудування та металургія);         
-Нерухомість;         
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.         
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».        
Контакты для прессы:        
office@tas.ua