Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Пресс-центр/Новости и пресс-релизы/Компанія «SALIX energy» представить свої досягнення на V Українському біопаливному форумі

16 Травня 2013

Компанія «SALIX energy» представить свої досягнення на V Українському біопаливному форумі

21-22 травня в Конгрес-Центр НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ» в м. Києві відбудеться 5-й Український Біопаливний Форум. Ключова подія галузі твердого та моторного біопалива, біогазу в Україні. 

В рамках форуму агро - енергетична компанія «SALIX energy» розповість про власний досвід створення виробництва біопалива в Україні.

На другий день заходу, керуючий партнер компанії «SALIX energy» Костянтин Богатов виступить з доповіддю «Створення успішного виробництва біопалива з енергетичних рослин». Він розповість про переваги створення промислових плантацій як джерел безперебійного постачання твердим біопаливом. Буде зроблено акцент на вигоді використання даної сировини для отримання електричної та теплової енергії.
Основна мета Форуму: розвиток біопаливної галузі в Україні шляхом формування потужного інформаційного та комунікаційного бізнес-майданчика. Надання компаніям ефективного керівництва за можливостями і отримання конкурентних переваг у роботі на біопаливному ринку, диверсифікації бізнесу та утилізації відходів, а також отримання податкових пільг, передбачених законодавством.

Доповідачі та учасники Форуму - власники і топ-менеджери компаній, виробники і постачальники котельного обладнання на біомасі та твердому біопаливі, провідні експерти, представники центральних та місцевих влад Україна, СНД, ЄС і США.

ТОВ «Салікс Енерджі»
Компанія працює на ринку біоенергетики з 2010 року і розвиває найбільший в Україні проект створення плантацій енергетичних рослин (енергетичної верби - salix viminalis).
Плантації компанії розташовані у Волинській та Львівській областях. На травень 2013 року їх площа сягає більш 900 Га.
www.salix-energy.com
Контакти:
044 278 31 44 Петрик Ганна
petrik@salix-energy.com

Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
Контакты для прессы:
office@tas.ua