Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Пресс-центр/Новости и пресс-релизы/Кредитний рейтинг ТАСКОМБАНКу підвищено до рівні uaBBB +

29 Квітня 2013

Кредитний рейтинг ТАСКОМБАНКу підвищено до рівні uaBBB +

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «ТАСКОМБАНК» до рівня uaBBB +. Агентство також підвищило довгостроковий кредитний рейтинг випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку (серії В, С) на загальну суму 200 млн. грн. з рівня uaВВВ до рівня uaВВВ +. Прогноз рейтингів - стабільний.

Рівень uaВВВ означає достатню кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками і борговими інструментами, а прогноз «стабільний» вказує, що на поточний момент немає передумов для зміни рейтингу протягом року.
Знак "+" означає проміжну категорію рейтингу.

«Збільшення кредитного рейтингу банку свідчить про ефективність обраної стратегії розвитку, яка спрямована на підвищення фінансової стійкості банку та системне управління ризиками. Для нас важливо забезпечувати фінансову стабільність нашим клієнтам і партнерам », - підкреслила Людмила Кареліна, заступник Голови Правління АТ«ТАСКОМБАНК».

Для оновлення рейтингу агентство використовувало фінансову звітність АТ «ТАСКОМБАНК» за 2011-12 роки, та внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

«ТАСкомбанк» 
• АТ «ТАСкомбанк» було засновано в 1989 році, в 2004 банк приєднався до фінансово-промишленнойгруппе «ТАС», з 2011 - займає лідируючі позиції в 4-й групі банків за класифікацією НБУ. 
• АТ «ТАСкомбанк» (до червня 2011 р. АТ «АБ« Бізнес Стандарт »(публічне) має повну ліцензію НБУ № 84 від 25.10.2011 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. 
• Станом на 01.01.2013 активи банку складають 2 275,6 млн грн, балансовий капітал – 294,8 млн. грн, статутний капітал - 220,0 млн грн.   

Група «ТАС»  
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:  
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);  
-Промисловість (машинобудування та металургія);  
-Нерухомість;  
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.  
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».  
Контакты для прессы:   
office@tas.ua