Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Пресс-центр/Новости и пресс-релизы/Vll Міжнародна конференція - Український досвід

12 Квітня 2013

Vll Міжнародна конференція - Український досвід

Агро-енергетична компанія "SALIX energy" прийняла участь у Vll Міжнародній конференції на тему "Нетрадиційні і поновлювальні джерела енергії, як альтернативні первинним джерелам енергії в регіоні", яка відбулася  10-11 квітня 2013 р. в м. Львів.

Конференція зібрала представників багатоьх регіонів України, закордонних гостів, що обмінялися думками в галузі альтернативної енергетики: яким чином найбільш ефективно використовувати природні ресурси, які технології, обладнання для застосування. Також визначили ряд проблем, які гальмують альтернативну енергетику. Ці та інші питання стали предметом дискусії на конференції.

«SALIX energy» - агро-енергетична компанія, що працює на ринку біоенергетики з 2010 року та є єдиним в Україні постачальником біопалива, виробленого з екологічно чистої та спеціально виведеної для таких цілей енергетичної культури – енергетичної верби. 
http://www.salix-energy.com

Група «ТАС»    
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:    
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);    
-Промисловість (машинобудування та металургія);    
-Нерухомість;    
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.    
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».    
Контакты для прессы:     
office@tas.ua