Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

19 Листопада 2011

«ТАС картка»

«ТАС картка» - програма лояльності Групи ТАС

«ТАС картка» - програма лояльності Групи ТАС

19.11.2011 року, м. Київ. Група «ТАС» запустила програму лояльності «ТАС Картка» для своїх постійних клієнтів. Власники картки зможуть отримувати знижки та спеціальні умови відразу в декількох компаніях групи: ТАСкомбанке, страхової компанії «ТАС», страховій групі «ТАС» і в мережі аптек TAS.

Щоб скористатися привілеями, необхідно пред'явити ТАС Картку при розрахунку за товар або послугу у партнерів програми. АТ «ТАСкомбанк» пропонує власникам карти особливі умови по депозитах, кредитах і при оформленні міжнародних платіжних карт. У СК «ТАС» і СГ «ТАС» можна отримати спеціальні умови на страхування, а в мережі аптек TAS - знижку на всі товари. Розмір знижок і додаткові переваги програми будуть залежати від вибору типу ТАС картки: Classic, Gold або Platinum.

Отримати ТАС картку можна у будь-якого партнера програми. Для цього необхідно придбати товар або послугу в одній з компаній Групи і заповнити анкету.

«Впроваджуючи програму лояльності, ми хотіли запропонувати більше переваг тим клієнтам, які вибирають компанії Групи «ТАС» партнерами в різних сферах свого життя. «ТАС картка» - це система знижок і спеціальних пропозицій, які зроблять покупки в наших компаніях зручніше, а головне, вигідніше. Ми плануємо розвивати проект «ТАС картка», залучаючи нових партнерів в загальну дисконтну систему, щоб зробити її ще більш привабливою для наших клієнтів », - підкреслив Сергій Попенко, голова ради директорів Групи« ТАС ».

Більше інформації про програму лояльності «ТАС картка» можна отримати на сайті http://tascard.com.ua або по телефону колл-центру 0800507707.

***

Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
• фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
• промисловість (машинобудування та металургія);
• нерухомість;
• венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua