Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Пресс-центр/Новости и пресс-релизы/Стартувала соціальна програма аптечної мережі Групи «ТАС»

12 Грудня 2011

Стартувала соціальна програма аптечної мережі Групи «ТАС»

Піклуючись про здоров'я і благополуччя українців, Група «ТАС» запустила соціальну програму для клієнтів аптечної мережі TAS.

За даними Державного комітету статистики України за підсумками 2010 року 34% населення країни мають хронічні захворювання або проблеми зі здоров'ям. Піклуючись про здоров'я і благополуччя українців, Група «ТАС» запустила соціальну програму для клієнтів аптечної мережі TAS. Проект спрямований на споживачів, які страждають хронічними захворюваннями і відчувають постійну потребу в медичних препаратах, часто дорогих.

Умови програми максимально зручні і прості. Покупцеві необхідно відвідати найближчу до будинку аптеку TAS та зареєструватись у базі мережі, пред'явивши провізору медичну довідку з діагнозом хронічного захворювання та переліком необхідних лікарських препаратів. Виходячи з отриманої інформації, на складі аптеки буде регулярно підтримуватися необхідний асортиментний запас ліків. Крім того, учасник програми отримає постійну знижку 15% на зазначені медпрепарати і таким чином зможе економити свій бюджет.

Вже близько 1000 споживачів стали учасниками програми. В основному, це хворі на цукровий діабет та серцево-судинними захворюваннями.

«Для людей із хронічними захворюваннями постійний і своєчасний прийом ліків стає запорукою нормального самопочуття. Запускаючи програму, ми хотіли підтримати їх та їхні родини, зробити процес лікування більш комфортним. Тепер потрібні препарати завжди є в наявності і за доступною ціною », - прокоментував Валерій Гудзенко, генеральний директор ТОВ« ТАС-Фарма »(мережа аптек TAS).

Сергій Попенко, голова ради директорів Групи «ТАС» додав: «Аптеки TAS, як і Група в цілому, - це український бізнес, який знає потреби українців і проблеми, з якими вони стикаються. Ми хочемо впроваджувати такі соціальні проекти, які будуть дійсно корисні для жителів нашої країни і допоможуть покращити якість їх життя ».

Аптеки TAS
• Аптека TAS - мережа сучасних європейських аптек, які працюють у форматі міні фарм маркетів.
• Історія аптеки ТАS почалася з 2008 року, коли мережа аптек МП «Даша» увійшла до складу Групи «ТАС». У 2009 році компанія провела ребрендинг, в результаті якого змінилася назва, система візуалізації та цілісна ідеологія бренду.
• Сьогодні мережа ТАS налічує 40 аптек у 11 містах України.
• Частка мережі станом на 01.07.11 становить 2,36% українського фарм. ринку
Група «ТАС»
• Група «ТАС» була заснована в 1998 році і є однією з найбільших і найбільш динамічно розвиваються фінансово-промислових груп України. Компанії групи представлені в наступних секторах економіки країни:
-Фінансовому (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг);
-Промисловість (машинобудування та металургія);
-Нерухомість;
-Венчурні проекти (аптечна мережа, сільське господарство) і т.д.
• Активи Групи «ТАС» керуються компанією ТОВ «ТАС Груп».
За додатковою інформацією Ви можете звертатися:
Прес-служба Групи «ТАС»
Христина Миколаєва
+38 (044) 201-10-95
+38 (050) 334-56-19
k.nikolayeva@nobletmedia.com.ua