Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 
Головна сторінка/Пресс-центр/Новости и пресс-релизы/ІХ фестиваль нового британського кіно в Україні

1 Листопада 2010

ІХ фестиваль нового британського кіно в Україні

19 листопада в столичному кінотеатрі "Україна" стартує ІХ фестиваль нового британського кіно.

19 листопада в столичному кінотеатрі "Україна" - а далі у всіх найбільших містах країни - стартує щорічний Всеукраїнський фестиваль "Нове британське кіно". Кінофорум, що проходить ось вже в дев'ятий раз, традиційно представить найкращі прем'єри з Туманного Альбіону.

Фільмом відкриття фестивалю стане "Повна історія моїх сексуальних невдач" - реаліті-комедія одного з самих оригінальних молодих режисерів "покоління MTV" Кріса Уейта, який разом з Інвестиційно-Фінансовою Групою "ТАС" і Британською Радою в Україні є організатором фестивалю.

Представлять картину українській публіці режисер Кріс Уейт і продюсер Генрі Троттер, які, незважаючи на епідемію грипу в Україні, прилетять у Київ з нагоди прем'єри свого фільму. Картина "Повна історія моїх сексуальних невдач" номінувалась на Гран-прі журі Міжнародного кінофестивалю незалежного кіно Sundance Film Festival. На думку англійської преси, це найбільш самобутня британська прем'єра 2009 року - мікс "Бората" і фільмів Майкла Мура.

Організатори фестивалю стверджують, що його нинішня програма не поступається минулорічній, яка пройшла з величезним успіхом - квитки у касах розкуповувалися за два дні до старту фільму. У ній будуть показані фільми, відзначені провідними кінофестивалями і чудово прийняті європейськими глядачами. "У пошуках Еріка" - новий фільм самого знаменитого режисера Британії Кена Лоуча - номінувалася на "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю в 2009 році. Комедія сучасного кінокласика розповідає курйозну історію про листоношу і його уявного друга-футболіста, якого зіграв всесвітньо відомий футболіст Ерік Кантана.

Картина "Лондон, Англія" - тонка психологічна драма про пошуки близьких після трагічних вибухів автобусів у Лондоні - отримала "Срібного ведмедя" за кращу чоловічу роль на міжнародному кінофестивалі в Берліні. "Хай живе любов" - режисерський "камбек" автора прославленої драми "Покидаючи Лас-Вегас" Майкла Фіггіса - пронизаний еротизмом роман лондонського яппи і надзвичайно красивої любительки пригод (до речі, незабаром після прем'єри фільму виконавиця головної ролі Софія Уїнклман стала членом англійської королівської сім'ї, вийшовши заміж за лорда Фредеріка Віндзора).

Відбудеться також єдиний спеціальний показ у Києві двох картин: "Повернення в Брайдсхед" і "Молода Вікторія". "Молода Вікторія" - це історія перших років правління королеви Вікторії і її тривалого роману з принцом Альбертом. Роль молодої королеви виконує володарка премії "Золотий глобус" Емілі Блант.

Джерело: Артхаус Трафік