Фактична адреса ТОВ «Група ТАС»:
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30,
тел.:  (044) 593-73-01
E-mail: office@tas.ua
Укр  | Eng 

Фільтр
ID:  по 
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
Начало активности (дата):   Календарь ... Календарь
  

Новини та прес-релізи

24 Липня 2019

Фінтех-стартап MyCredit залучив інвестиції в розмірі 3 млн $ від фінансової групи "ТАС"

FinTech-стартап MyCredit в рамках раунду А залучив  інвестиції в розмірі 3 млн $. Лід-інвестором раунду виступила фінансова група "ТАС"
23 Липня 2019

АТ «ТАСКОМБАНК» відкрив новий напрямок обслуговування клієнтів — послугу електронного факторингу

Між АТ «ТАСКОМБАНК» та одним із ключових гравців ринку цифрової техніки України було укладено Договір факторингу. З урахуванням особливостей ринку, де здійснює діяльність Клієнт, було прийнято рішення розпочати співпрацю на підставі електронних документів, з використанням електронно-цифрового підпису.
12 Липня 2019

Сьогодні відбудеться урочиста церемонія відкриття 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю

Офіційне відкриття ювілейного кінофестивалю відбудеться в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Вже традиційно перед урочистостями гості та учасники 10-го ОМКФ пройдуть Червоною доріжкою ювілейного ОМКФ. Ведучими церемоній Відкриття (12 липня) та Закриття (20 липня) стануть телеведуча, акторка, журналістка Яніна Соколова та телеведучий Олег Панюта
8 Липня 2019

ТАСКОМБАНК долучився до благодійної ініціативи «Подаруй речам друге життя»

ТАСКОМБАНК провів акцію зі збору речей для гуманітарної допомоги сім’ям із соціально вразливих категорій, а також населення та військових у зоні бойових дій. Ініціативу було реалізовано завдяки партнеру — благодійному магазину «Ласка».

3 Липня 2019

НБУ визначив 14 системно важливих банків України

Національний банк визначив перелік системно важливих банків відповідно до оновленої методології, яка дала змогу значно розширити кількість таких банків.
2 Липня 2019

Універсал Банк змінюється, щоб йти в ногу з часом

Тренд на зменшення кількості відділень з метою інвестування в дистанційні канали обслуговування - майбутнє банківського сектора. І той хто швидше прийме ці зміни, той і залишиться у виграші.
2 Липня 2019

ТАСКОМБАНК увійшов до переліку системно важливих банків України

Національний банк України визначив новий перелік системно важливих банків згідно з яким ТАСКОМБАНК визнано системним банком.

27 Червня 2019

ТАСКОМБАНК – № 1 у номінації «Збалансоване управління» 2018 р.

25 червня 2019 року в Києві відбулася церемонія нагородження переможців за результатами І Всеукраїнського проекту «Банки та фінансові установи України 2018: гідні, надійні, успішні». Організаторами події виступили Видавничий Дім «Україна Бізнес» спільно з «Асоціацією Українських Банків». В рамках проекту ТАСКОМБАНК було нагороджено Дипломом за перемогу в номінації «Збалансоване управління» та значний внесок у розвиток благодійних проектів.
11 Червня 2019

Фінансування переможців державних тендерів - чергова корисна інновація ТАС24 Бізнес

ТАС24 Бізнес створив новий продукт “Фінансування переможців державних закупівель”, який дозволить малим та середнім підприємствам брати участь в державних тендерах і отримувати гроші одразу після перемоги.
7 Червня 2019

ТАСКОМБАНК: «Поділитися життям може кожен»

6 червня 2019 року ТАСКОМБАНК спільно з Благодійним фондом «Таблеточки» і КНП «Київський міський центр крові» провів благодійну акцію зі збору крові.
News 101 - 110 из 592
Начало | Пред. | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | След. | Конец Все Архів: